Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuteszt pozi lett, a...

Az ovuteszt pozi lett, a táblázat is behúzta, mégsem emelkedik a hő? Görbe linkelve.

Figyelt kérdés

[link]


Mi lehet ez oka?


2015. júl. 6. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Pozi ovu teszt után 24-36 órával reped meg a tuszo, én nem lennék benne biztos, hogy jó helyre húzta az ovut. És akkor még van ideje megemelkedni a hőnek.
2015. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A ciklus.hu nekem sosem jelezte jól az ovumat... én minden hónapban teszteltem és 2-3 nappal későbbre húzta be, mígy pl. a www.fertilityfriend.com mindig akkor, mikor az lh teszt pozitív volt (akkor is, ha ezt az oldalon nem jelöltem). Az ovu teszted nem lehet két nap is pozitív Mikor volt a legerősebb? Ugyanolyan erős volt mint a kontroll csík? Ha nem akkor ebben az esetben még nem volt ovud. Ha igen, akkor sajnos nem tudom mi lehet a gond. Nézd végig ezt a hónapot és a következőt, majd ha jövő hónapban sincs emelkedés szerintem keress fel egy dokit.
2015. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A második volt a 100%osan ugyanolyan,tehát ovu teszt szerint 1nappal később volt,mint a ciklus.hu szerint. De ebben az esetben is már magasabb hő kellene nem?
2015. júl. 6. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
És lehet csak tegnap hajnalban volt ovud. 24-36 órába belefér ovu után de legkorábban is tegnapelőtt. Egy pici emelkedés már van, szerintem elég ha tartja az emelkedést normálisan mostantól és szépen felmegy.
2015. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*ovu teszt után
2015. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várok..
2015. júl. 6. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt sajnos csak azt jelzi, hogy TALÁN meg fog repedni. Közel sem biztos, hogy ez meg is történik. Biztosat csak a hő tud mondani. Az meg még nem emelkedett meg, szerintem még nem volt ovud.
2015. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!