Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha rendesen lezajlott az...

Ha rendesen lezajlott az ovuláció, csak akkor esik le, majd emelkedik a hő a görbén, vagy ezt honnan látom rajta?

Figyelt kérdés
Ez az első mérős hónapom és abszolút nem vagyok tisztában vele, hogy hogy is kéne értelmezni a dolgot...
2015. márc. 28. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia ! Nekem ovu előtti nap leesik, majd másnaptól emelkedik, majd menziig fenn van, menzikor leesik újra ;)


linkelj görbét! megnézem

2015. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Rendben lezajlott az ovu szerinted?És úgy, hogy elvileg pont a peteérés napján nem tudtunk együtt lenni, azért még sok esély van babára? Köszönöm, hogy megnézed!

2015. márc. 28. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:
esélyes lehet, az ovu, de függ a kövi napoktól ! Emelkedik szépen, akkor ovu pipa! :)
2015. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-3 napig elvannak a kiskatonák, szóval igen, persze megvan rá az esély! ;)
2015. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt vagy még 3-as? Mára 0,5-et emelkedett a hőm, 36,4-ről felment 36,9-re. Az akkor jó jel az ovu szempontjából, ugye?? :-D
2015. márc. 29. 12:41
 6/7 anonim ***** válasza:
ez tökéletes !! :) :) :) Sztem akkor ovu pipa, de mérj rendesen!
2015. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen is!!! :-D Köszi a választ :-D
2015. márc. 29. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!