Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve, nem...

Kétségbe vagyok esve, nem jött meg 11napja teszteltem nega lett attól félek valami baj van? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor teszteltél utoljára? Talán kevés volt a HCG-d, ezért nem mutatta ki, vagy nem volt túl jó minőségű a teszt. Ismételd meg. Mikor teszteltél utoljára és milyen napszakban?
2010. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hétfőn- akkor 8 napja késett -délután,holnap reegelre tervezem a következőt csak attól félek más miatt nem jön meg
2010. márc. 3. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi semmi baj. Ha délután csináltad, könnyen lehet, hogy amiatt nem lett pozitív. Szóval holnap reggeli első vizeletből 10-es érzékenységű teszttel, ilyen például a Qupido is, gyógyszertárban tudni fogják :)
2010. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne legyél kétségbe esve!

Én is pont így vagyok! Eddig volt ilyen, hogy késett, de abban a hónapban nem is volt peteérésem, de most volt pozitív ovulációs tesztem, 16 nap a luteális fázisom, és nem jött meg. Én is teszteltem, és negatív, pedig ez a harmadik napja, hogy meg kellett volna jönnie, meg ilyen hosszú lutaális fázisnál már ki kellene mutatnia. Ne keseregj, kérlek! Inkább menj el orvoshoz, és gondolj arra, hogy egy kisbabának egészséges anyukára van szüksége testileg lelkileg! És próbáld meg úgy felfogni, hogy azért van ez, hogy ennyire dolgozunk a babán, hogy nagyon tudjuk értékelni, amikor megérkezik! KITARTÁS!!!!!!!!!

2010. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a felvidítást már úgfy állok hozzá,hogy nem leszek ideges
2010. márc. 4. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!