Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio elso napjan...

Menstruacio elso napjan spermas kezzel nyult belem (legalabbis szerintem) de utana rendesen megvolt, akkor nem vagyok terhes igaz?

Figyelt kérdés
Akkor nem lehetek terhes ha az esemeny utan a szokott modon volt meg a menstruaciom? Aznap reggel jott meg es meg csak epphogy verzett mondtam a paromnak h ne nyuljon hozzam foleg ne spermas kezzel de azt mondta h nem nyult magahoz es nem lett olyan, de ha megis spermas kezzel nyult belem de ennek ellener a tobbi napon a megszokott verzes es fajdalom kisert vegig a menstruaciom soran akkor lehetek terhes? Vagy ilyenkor honnan lehet latni? Ha sikerult volna megtermekenyiteni akkor azonnal elallna a verzes nem?

2015. júl. 7. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Elvileg a beágyazódás 6-8nap.

Szóval ha volt érett petesejted lehetsz terhes.

Én anno 15.én estem teherbe, 16.án megjött, és 28.án pozitívat teszteltem. (megéreztem)

És 100% hogy akkor jött össze (kizárásos alapon, nálunk kiszakadt a gumióvszer.

2015. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem áll el a vérzés. Olvass utána a megtermékenyítés folyamatának!


Egyébként az ilyen pasit, aki nagy ívben tesz arra, amit kérek, úgy vágnám ki, hogy lába sem éri a földet!

(Ha nem tiszta kézzel nyúlkál hozzád menstruáció idején, akkor komoly fertőzést is kaphatsz. Erre nagyobb az esély, minthogy "kézzel megtermékenyítsen".)

2015. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!