Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok? Védekeztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nono1616 kérdése:

Terhes vagyok? Védekeztünk rendesen a párommal de ebben a hónapban még nem jött meg :/

Figyelt kérdés
De általában hó végén szokott de már 29-dike van..:S A kelletnél többet eszem, fáradt vagyok, de lehet csak be beszéltem magamnak szval nem tudom:( Segítsetek!
2012. nov. 29. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem mindegy, hogy HOGYAN védekezetek, mert pl amegszakitás NEM védekezés.

Ha meg nemi életet élsz, akkor alapdolog, hogy minden alkalommal fel kell irni, hogy melyik napon jött meg (nem, hogy valamikor hónap végefelé), meg figyelni, hogy általában hány napig tart.

Ennyiböl, amit irtál, senki nem fogja tudni megmondani, hogy terhes vagy-e.

2012. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezer meg egy oka is lehet annak, hogy most nem jött meg.

A terhesség csak az egyik lehetséges ok.


Tessék venni egy tesztet vagy elcappogni az orvoshoz!


Egyébként elsőnek teljesen igaza van, az orvosnak is az lenne az első kérdése, hogy: "És mikor menstruált utoljára?"

És napra pontosan kíváncsi rá, nem csak úgy, hogy: "hát, valamikor múlt hónap végén...".

2012. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én online ciklus naptárt használok már két éve: [link]

Ebben nyomon lehet követni, hogy mikor volt mensid, a program meg számol, hogy hány naposak a ciklusaid, és beírhatsz plusz dolgokat is pl mikor voltál orvosnál.


Az hogy késik, számtalan oka lehet, ha már bő hete késik érdemes tesztet csinálni.

2012. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ömm én is vezetem csak nem írtam, am okt.: 23-30 ig volt szept.: 20-26 ig volt:)
2012. nov. 29. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!