Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Járt már...

Lehetek terhes? Járt már valaki így? Esetleg korán teszteltem?

Figyelt kérdés
A várt menstruációm előtt közel egy héttel(jún.23.), illetve a várt menzi előtt 3 nappal(jún.28.) voltunk együtt a párommal A menstruációm meg is jött júli 1.-én, de inkább barnás volt, mint vér (persze volt benne az is), illetve mennyiségileg is jóval kevesebb volt (máskor első nap 3-4 betét, most egy betét sem telt be egy nap), továbbá a szokásos 7 nap helyett 4 napig tartott. Emellett tegnap egész nap szurkált a jobb oldali petefészkemnél, illetve a melleim is érzékenyek, fájnak ha hozzáérek. Tegnap csináltam egy tesztet,ami sajnos negatív lett. Túl korán teszteltem? Mikor javasolnátok megcsinálni a következő tesztet? Járt már valaki így közületek? Az előző terhességemnél, ami sajnos missed ab.-vel végződött, ugyanilyen tüneteim voltak, annyi különbséggel, h akkor nem jött meg egyáltalán a menstruációm

2015. júl. 8. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pé után 14-15 nappal mutat a teszt, ez aktustól akár 18-19 nap is lehet mivel a spermiumok élnek egy pár napig és egy későbbi pé esetében is vannak ott spermiumok. Július 8 van ma.. a június 28-i nap nem volt még elég régen, egy hetet is várhatsz a teszttel de legalább 3 napot. Ilyen menzi mellett elképzelhető de van amikor alapból ilyen a menzesz, néha megesik, én is jártam már így baba nélkül, ráadásul rendes védekezés mellett.
2015. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :) Ha az utolsó dátumot nézzük, akkor valószínűleg korán teszteltem. Az előző terhességem is menzi előtt egy héttel jött össze, ezért nem is tartom lehetetlennek :) Azért volt fura, mert én menzivel így még nem jártam, nekem mennyiségileg is közel ugyanolyan szokott lenni mindig (kivéve a missed ab. utáni első vérzés), illetve nem volt még olyan nálam, hogy ne 7 napig tartott volna :) Köszönöm még egyszer,akkor egy hetet még várok :)
2015. júl. 8. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Esélyes majd írj, hogy mi volt:)
2015. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem én is :) Mindenképp írok majd :)
2015. júl. 8. 12:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam kedden tesztet, de sajnos negatív....viszont a melleim egyre jobban feszülnek és pár csepp barna folyásom is van tegnap óta, pedig még félidőnél sem tartok menziben :S Várok még egy hetet mi lesz :)
2015. júl. 16. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!