Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 7 hetes...

Lehetek terhes? 7 hetes lennék elvileg, de negatívat teszteltem. Menstruacio nincs. Hasonló tapasztalatok érdekelnek!

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám, szoptatok. Férjemmel együtt voltunk, vedekeztunk, de kiszakadt a gumi, nem tudom mennyi mehetett be, vagy bement-e egyáltalán. A mensim nem jött még meg, mióta szültem. De 1-2 hete olyan megjövősen fajdogal a hasam, de nem jön meg. Haspuffadas+rendszeres gyomorfajas kis rosszullét. A teszt nega. Volt valaki hasonló cipőben? Terhes lett?

2015. jan. 28. 22:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Hasam is puffadt
2015. jan. 28. 22:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan voltam. A 9. hónapban 1 hétig barnáztam, de szülès után 15. hónap környèkèn jött meg a rendes menzesz. Azt tapasztaltam így szoptatás alatt, hogy több mindentől felpuffadok, kicsit érzékenyebbek a nyálkahártyák is.
2015. jan. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

dokinal nem voltal a 7 honap alatt hogy mert nem jön meg?

Mert nekem ezis fura hogy szüles ota nem jött meg nem lehet hogy valami miatt? Az a valami miatt azt ugy ertem hogy nem terheseg hanem más

2015. jan. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek irnám, hogy azoknál akik szoptatnak, teljesen normális, hogy nem jön meg. Nekik is lesz egyszercsak menstruációjuk, kinek hamarabb, kinek később. Barátnőméknél egy éves volt a baba, mikor újra beállt a ciklusa.
2015. jan. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért 6-7 hetes terhesen illik két csíknak lenni a teszten,lehet lassan megjön,ugyanis a 6 hónap szoptatás után vissza áll szépen a ciklusod.
2015. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enis szültem mar 1 gyereket nekem norálisan megvolt minden honapba es 2 evig szoptattam ! Most mar 7 eves a gyerekem.Csak azert kerdeztem hogy nem e volt dokinal de hat nem minden nö egyforma leher van ilyenis meg olyan is
2015. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam 3 terhesség volt, mindegyiknél szoptattam, volt hogy szülés után már 2 hónappal megjött, pedig még szoptattam 15 hónaposan is, és volt, hogy 11 hónapig nem jött meg. Tehát egy nőnél is változó, minden terhesség más, minden szoptatás, szülés más. Bocsi kérdező, hogy nem a válaszra válaszolok. Egyébként én is így vagyok, 8 napja késik, csak én nem szoptatok már (legkisebb 17 hónapos), és 2 nega tesztem van. Várok még kicsit, aztán orvos (terhes tüneteim vannak, érdekes), neked is azt ajánlom, tesztelj, aztán doki! Lehet, hogy készül megjönni, mázlista vagy, hogy 7 hónapig nem jött meg :)
2015. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2 kisfiam van, :-) az elsőnél 6 hónap utan jött meg, most a 2. esetében 7 hónapja semmi, csak a méhem fajdogal. Jövő heten megyek orvoshoz, ha lesz időpont. Ma reggel negatívat teszteltem, szerintem nem lesz babus. Arra viszont jo volt ez az egész, hogy rajojjek, nagyon szeretnék még egy kislányt a fiú csapatba ;-)
2015. jan. 29. 12:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha kislányt szeretnél, ajánlom hogy várd meg ameddig beáll a ciklusod, és peteérés előtt 3 nappal legyetek együtt :)

Tuti lányod lesz :)

2015. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!