Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív?

Időn túli pozitív?

Figyelt kérdés

Extra halvány, időn túli pozítiv teszt a 8. dpo-n, délutáni pisiből.

Járt már így valaki? Ha igen akkor terhesség volt Vagy csak rossz volt a teszt,



2015. júl. 8. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

8.dpo? időn túli? DÉLUTÁNIBÓL? Szerinted?

Tutira nem pozitív az a pozitív, max szellemcsík, száradási csík

2015. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :D

Én is erre tippelnék, csak az zavart meg, hogy bár tényleg nagyon halvány a csík, de kék, mint a kontroll csík.

2015. júl. 8. 14:29
 3/18 anonim ***** válasza:
8 dpo-n minek tesztelsz? Várj még pár napot... türelem.
2015. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Megmutatod azért a teszted? Semmi sem kizárt! Szorítok!
2015. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom feltölteni a tesztet, mert meóban vagyok. De a drukkolás nagyon jól esik..:D :D

Holnap reggel csinálok egy másik tesztet is, remélem az már biztosabbat mutat.

2015. júl. 8. 17:11
 6/18 anonim ***** válasza:
8-9. Dpo-n tök felesleges tesztelgetni.Minimum 12. Dpo,de még az is mutathat negatívat ha baba van a dologban.
2015. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Időn tuli fals eredmény.olvasd el a hasznalati utmutatot.

Es leghamarabb az elmaradt menseskor tesztelj

2015. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is időn túli volt az első teszt, mégis maradt a pozi. Szóval drukkolok és várom a fejleményeket. :)
2015. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9. és 10. dpo-n volt extra halvány időn túlim, de az akár száradási csík is lehetett, a 11. -en lett először rózsaszín időn belüli, de az is nagyon halvány volt. Nem javaslom a túl korai tesztelést, hacsak konkrét oka nincs (pl. progeszteronpótlás elkezdése).
2015. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a válaszokat. Holnap a 11. dpo-n regge megint tesztelek. Tudom hogy alap esetben butaság ilyenkor tesztelgetni, de... hat hónap alatt 3 biokémiai terhességem volt. Mind a három a mensi idején távozott..:( Az orvos javaslatára tesztelek a 8. naptól. Amint megvan az első időn belüli pzitiv, azonnal rohannom kell hozzá hormon pótlásra.

A vetélések okait nem tudja a dokim megmondani, voltunk teljes kivizsgáláson, minden rendben van mindkettőnknél. A hormonszintek is tökéletesnek mondhatóak. Szervi gondjaink tehát nincsenek. A doki az életkoromra tippel... elmúltam 40

2015. júl. 9. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!