Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ti párotok hogy reagált,...

A ti párotok hogy reagált, mikor közöltétek, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Hogyan mondtátok el? Már előtte szóltatok hogy késik, vagy tudta már, hogy mikor aktuális? Esetleg együtt csináltátok a tesztet?

2015. júl. 8. 08:00
 1/8 Wiky93 ***** válasza:
90%

Örült nagyon, mindjárt hívta az apjàt, hogy unokàja lesz :)

Mikor csináltam a tesztet kint volt a műhelyben, kimentem hozzá ês csak egyszerűen elmondtam neki :) Ő mondta, jogy tuti baba van a pocakba, teszteljek, ő hozott tesztet :)

2015. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Szinte el se akarta hinni.

Első próbálkozás volt. Tudta, hogy késik (mindig tudja, hogy kb. mikor aktuális), de mivel késett már máskor is, így nem tulajdonított neki jelentőséget.

Hajnalban teszteltem 3 napos késésnél, s amikor visszabújtam mellé a hírrel, hogy úgy néz ki apa lesz, elsőre azt hitte, viccelek. Úgy kellett "győzködni", hogy nem, nem vicc, ott a teszt a fürdőszobában.

Miután tudatosult, nagyon örült neki.

Sőt, bár teljes mértékben tisztában volt vele, hogy ez mázli, nem pedig "tudás", nagyon büszke volt magára, hogy elsőre "célba talált". :D

2015. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én már mondtam neki hogy késik, meg együtt vettük a tesztet is. tehát tudta hogy lehetséges. azt egyedül voltam mikor megcsináltam, vele a munkahelyen, együtt melózunk. mondtam neki hogy pozi lett, csak nézett és dadogva kérdezte hogy az mit is jelent :) azt mondtam hogy terhes vagyok, szintén 1perc néma csend, és nagy ölelgetés. ment is a kis főnökhöz hogy könnyítsen a munkámon mert....stb. azt kb 1héttel később kezdtük híresztelni. a párom családja sokkal jobban örült, mivel a férjem már idősebb és nem is az a típus hogy na elkötelezze magát. tehát nagy öröm volt a baba, azt az esküvőnk. az én családom kevésbé fogadta lelkesen mivel már "minden napos" hír volt az új családtag.
2015. júl. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. az én párom is biztosra akart menni, tehát mentünk és vettünk még tesztet, csináltunk 4. és 5. nap késénél reggel. egyértelműen erősödött. tehát 3 pozi tesztben már biztosak voltunk :)
2015. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Én kislány korom óta terveztem majd milyen lesz az a pillanat, de csak nem olyan lett :D

Teszteltem, halvány lett, lefényképeztem. Éppen kocsiba ültünk, sògoromékkal utaztunk, hàtul ültünk. Telefonban irogattunk egymásnak, mert olyan dologròl beszéltünk, hogy nem szerettük volna meghallják! Pont a telefonját akarta eladni, és akkor írtam neki " de elòtte nézd meg a képeidet :)))))))" megnézte, kinagyította, lekicsinyítette de alig látott valamit olyan halvány volt (persze késõbb erõsebb lett) aztán sok puszi és mosolygás :D

2015. júl. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én még most teszteltem pozitívat, megvárom az első orvosi vizsgálatot, nagy meglepi lesz, mert régóta várjuk , de nem akarom elhamarkodottan közölni, nehogy utána csalódás legyen, arra gondoltam, az első ultrahang képet otthagyom reggel a cipős szekrényen mikor megyek dolgozni, mert a párom utánam megy egy órával :D írnék hozzá valami kis üzit, hogy "szia Apa, nemsoká jövünk haza" vagy ilyesmi :D
2015. júl. 9. 07:28
 7/8 anonim ***** válasza:

És, ha csalódás lesz, akkor azzal egyedül akarsz szembenézni??

Nekem nem menne. Öröm-bánat... mindent együtt.

Egyébként az első ultrahangról képet se kaptam, egyébként is csak egy gombostűnyi pont látszott rajta.

2015. júl. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazad van. Bár tudja, hogy késik, de mikor teszteltem először akkor negatív lett, csak 1 hét késés után lett pozitív, így ő nem tudja, hogy van már pozi teszt. Lehet akkor mást találok ki, nagyon rossz lenne magamra maradni a csalódással.
2015. júl. 9. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!