Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a beágyazódás szombat...

Ha a beágyazódás szombat hajnaltól keddig tartott, mikor mutatja ki leghamarabb a teszt?

Figyelt kérdés
Szombatra virradó hajnaltól kezdve éreztem a tüneteket,erős hasszurka,derékfájdalom,ez tartott keddig,tehát tegnap már nem éreztem ezt és ma sem.Ha ez beágyazódás volt,szerintetetk mikor teszteljek?Válaszokat köszönöm.
2015. júl. 8. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik a menstruációd, rá 2-3 napra.
2015. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy van ahogy gondolod, akkor péntektől szerintem. De tényleg az a biztos ha megvárod a nemvártat bár én ne beszéljek.. 9. dpon éreztem utoljára görcsöket, 12-en már teszteltem és már pozi is volt.
2015. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
leghamarabb a legérzékenyebb teszttel a beágyazódás után 3 nappal lehet. De jobb megvárni legalább a mensi napját!
2015. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mára,holnapra nem várom.
2015. júl. 8. 15:13
 5/10 A kérdező kommentje:
25-ös tesztem van itthon.
2015. júl. 8. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor pénteken, szombaton már biztosat tudsz.
2015. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ésszel azt mondanám, hogy péntek reggel tesztelt, szívvel azt, hogy most rögtön. :)

Nekem a nemvárt előtt 4 nappal halvány pozitív volt a teszt esti vizeletből. Csak azért csináltam meg, mert előtte este olyan levertség és álmosság tört rám, amit addig nem tapasztaltam és gyanús lett. Persze lehet, hogy csak véletlen egybeesés volt.

2015. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Előző terhességnél a teszt a nemvárt napján olyan gyenge pozitív volt,hogy alig lehetett látni.2 nap múlva már jól látható volt a 2.csík.

Huuu,ilyenkor olyan türelmetlen az ember....

2015. júl. 8. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg úgy gondolod, akkor ma-holnap megcsinálhatod. Drukkolok! :)
2015. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,mentek a zöldek....

Péntekig kibírom...

2015. júl. 8. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!