Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal kb egy hete...

A barátommal kb egy hete szeretkeztünk gumi nélkül nem szedtem akkor meg fogamzásgátlót de utana par nappal vettembe onnantól kezdve szedtem. Volt egy pici barna folyasom a menzeszem meg nem késik de ez lehetett a beagyazodas jele?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2015. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es akkor most megvarjam hogy a menzeszem meg e fog jonni?
2015. júl. 6. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem. A fog. gátlót a menzesz első napján (vagy első néhány napján) kell elkezdeni.

Ha közben nem jött meg, hogyan kezdted szedni?


Lehetsz terhes, igen, az utólag elkezdett gyógyszer visszamenőleg nem hat. Nagy valószínűséggel jól összezavartad a hormonháztartásodat.

2015. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy utána pár nappal vettél és szedni kezdted?

A tablettát nem lehet csak úgy akármikor elkezdeni!

Úgy meg pláne nem, hogy előtte védekezés nélküli aktust folytattál és még nem győződtél meg róla, hogy terhes lettél vagy sem!

2015. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már nem először olvasok itt cifra dolgokat azzal kapcsolatban, hogy néhányan hogyan szedik a fogamzásgátlót. Aztán meg jönnek a kérdések, hogy hogyan lehet valaki fogamzásgátló mellett terhes. Hát úgy, hogy nem előírásnak megfelelően szedik. Most már csak a naponta százával kiszakadó gumira kellene egy értelmes magyarázat...
2015. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már értem, miért esnek annyian teherbe fogamzásgátló "szedése" mellett.... Tájékozatlanság és tudatlanság felsőfokon.
2015. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Figyelj.Ez akkora nagy butaság.Ha már szexeltek akkor muszálj védekezni mert ha nem akkor jön a gyerek..Te pedig ha elveteted akkor megölted a saját gyereked.Ne légy felelőtlen lány létedre vigyáznod kellene.Hány éves vagy egyáltalán? én 21/L
2015. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!