Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terhes a...

Szerintetek lehet terhes a barátnőm, ha szex közben még az élvezés pillanatában kivettem és úgy mentem el (viszont már nem tudom biztosra, hogy a teljes ejakuláció kint történt-e)?

Figyelt kérdés
A dolog óvszer használata mellett történt, a barátnőm akkor a termékeny periódusában volt. Az eset után megnéztem nem-e lyukas az óvszer és a szelénél (vagyis az ondótartálytól kb 5 cm-re volt egy lyuk.Szombat-vasárnap kellett volna megjöniie neki, azóta késik a menzesze. Eléggé idegesit a dolog, szerintetek terhes lehet? (18 lányról van szó)
2015. júl. 8. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
18 lánynak is megcsináltad ezt, de még csak most kezdtél aggódni? Lehet, hogy új rekord lesz a gyereknemzésben haver!
2015. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán.

Bár az érdekelne, hogy egy 18 éves lányról honnan tudod, hogy éppen mikor van termékeny periódusban?

2015. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Sem a lyukas gumi, sem a megszakítás nem védekezés.
2015. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy a barátnőm..de nem csak most kezdett aggasztani a dolog..amúgy a magyarázatot nem olvastátok? Óvszert használtunk..
2015. júl. 8. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a magyarázatot nem olvastad? Lyukas volt! :)


"Poént" félretéve, komolyan. 5 centi az semmi. Főleg nem mozgás alatt, mikor minden síkos. Nem tenném rá az életem. Mivel már késik neki, csinálhattok tesztet. Az majd megmondja az igazat!

2015. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan a tesztről nm hallotatok h,azt kéne venni és megcsinálni az megmutatja a választ.
2015. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináljon tesztet!
2015. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!