Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek megmaradhat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmaradhat a barátság a legjobb meleg haverommal ha neki tetszem? Szerintetek mit csináljak? 18/F

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a legjobb barátomról megtudtam,hogy meleg.Már olyan 10 éves ismerjük egymást és bevallotta,hogy tetszem neki és mondta,hogy arról ábrándozik,hogy szívesen kielégítene kézzel vagy szájjal,mert felizgatom őt.Nem tudom,hogy erre hogyan lehet reagálni,köpni-nyelni nem tudtam.

2013. nov. 26. 07:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha megtudod értetni vele, hogy nem fogsz a kedvéért be melegedni és ezt meg is érti és elfogadja (hogyha van egy kis esze) akkor megmaradhat a barátság.
2013. nov. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem tudom:/ ez nagyon szar helyzet,nem szeretném hogy azok után találkozzunk,amiket mondott,nekem roppant kellemetlen lenne
2013. nov. 26. 07:53
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor mondd meg, hogy lesokkolódtál, és most egy ideig nem szeretnéd látni

és szögezd le, hogy nem vagy meleg, kíváncsi se vagy az érzésre mert nincs benned ilyen hajlam

szóval udvariasan de határozottan utasítsd el


u.i.: ez egy elég meredek coming out volt részéről xD


egy leszbikus

2013. nov. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, mondd meg neki, hogy "bocs, de ez engem nem érdekel", aztán ennyi. De ha ilyen régóta barátok vagytok, akkor emiatt eldobnád a barátságot?
2013. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig a másik oldalról az a véleményem, hogy véletlenül se tagadd meg a barátod, hiszen eddig sem azért szeretted, mert mert ilyen vagy olyan szexuális beállítottságú. Ha emberileg fontos neked, segíts neki, amiben tudsz. Én is voltam szerelmes a legjobb barátomba, meg is mondtam neki, neki is sokk volt, bár ő sejtette. Jó hosszú harc volt kettőnk között, én nagyon kívántam őt, bármit megadtam volna érte, hogy az enyém legyen. Ő rendkívül bölcsen tűrte a közeledésem, emberileg végig mellettem állt, de (sajnos) a testi kapcsolatot nem engedte, csak átölelhettem és simogathattam a kezét. Nekem évekbe telt, amíg másba is szerelemes tudtam lenni, de végül eljött ez az idő. Azóta ő megnősült, vagy egy gyönyörű fia, akinek én vagyok a keresztapja. Ma is a legjobb barátom, bármiben számíthatok rá, az életem is rábíznám. Így is lehet, és azt hiszem, én nagyon szerencsés ember vagyok.
2013. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod, akkor ez nem lehet gond. Csak kérd meg h NE közeledjen soha olyan értelemben feléd. Márha te tényleg nem akarod...
2013. nov. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg pròbàld ki vele!(;

Hìvd el hozzàtok mikor egyedül vagy,vegyèl egy bilincset,tedd fel,és mondd meg neki,hogy azt csinálhat veled amit akar...tuti beájul!;D

Majd videòzzàtok le,és küldjètek el nekem!:P

/L

2013. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanúgy kezeld, mintha lány lenne, 10 éve lennétek barátok, és bevallaná, hogy szerelmes beléd.
2013. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) szeretem,nagyon jó barát,és ez bizonyítja is mármint az h ezt bevallotta nekem,nagyon őszinte,,,nekem nincs vele gondom,h ő meleg,elfogadom,mert tudom,h nem tehet róla,csak nekem lenne nagyon kellemetlen,h ha talizunk,akkor vajon mi járhat a fejében?mire gondolhat velem kapcsolatban?,hiszen bevallotta,hogy kiverné nekem vagy leszopna,ez nekem még nagyon friss
2013. nov. 26. 09:23
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

09:10 Ezen jót röhögtem :) Persze a heteró fiúk is mind ezt írják a leszbikus témájú kérdésekre.


Kérdező, hát igen, ez a legnehezebb az egészben. Tudni, hogy ő úgy néz rád, ahogy Te nézel egy lányra, akibe bele vagy zúgva.


De ha mindketten elég érettek vagytok hozzá, hogy a helyén kezeljétek ezt a dolgot, megmaradhat a barátság.

Az én legjobb barátom is heteró, én is beleszerettem, és be is vallottam neki, bár sose tettem neki ilyen konkrét ajánlatokat. :) De nyilván ő is levágta, miket gondolok, miközben pl. átöltözik a jelenlétemben. Szóval távolságtartóbb lett, de azért barátok maradtunk. Szerintem Neked is menni fog a dolog, ha el tudod fogadni, hogy azért mindig egy vonzó fiú leszel a számára. Mindenesetre tedd egyértelművé, hogy hiába ábrándozik.

2013. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!