Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a teherbeesést a tisztatér?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sterilkönyezetben, tisztatérben dolgozom. Hallottam olyanról, hogy nehezebben jön össze a baba, illetve szüksége van a testednek egy kis időre, míg visszaáll a rendes kerékvágásba. Azt tudom, hogy terhesen nem szabad bemenni. Arra lennék kíváncsi mennyire befolyásolja a teherbeesést ha valaki ilyen környezetben dolgozik már több mint 1éve?

Válaszaitokat köszönöm.



2015. júl. 9. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is tisztatérben dolgoztam. Nem jött össze nehezen a baba és a szintén kismama munkatársaim többségének sem volt ezzel gondja. Viszont nem tudom mennyire van összefüggésben vagy csak véletlen de háromból két kismamának sajnos még a 12. hét előtt elment a baba. Én is elkezdtem vérezni az elején így táppénzre mentem de szerencsére nálunk megmaradt a pici. Mondom lehet csak véletlen hiszen előfordul az ilyesmi de ha babát tervezel lehet érdemes lenne esetleg másik munkakörbe kérni magad persze ha van rá mód vagy legalább akkor amikor már terhes vagy ne dolgozz bent.
2015. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.én is sterilben dolgozom nekem is várat magára a babó már 1éve szóval biztosan van összefüggés
2015. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem jön a baba vizsgáltassátok ki magatokat, ne a tisztatérre fogjátok és ne hasonlítgassátok magatokat másokhoz.
2015. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. 2hónapja volt egy spontánvetélésem. Bent dolgoztam, nem tudtam, hogy terhes vagyok.
2015. júl. 10. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!