Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire befolyásolja a...

Meliricsi kérdése:

Mennyire befolyásolja a teherbeesest az, hogy novemberben találtak egy 43mm-s cisztat, és hogy páromnak gyermekkorában 11evesen műtéttel sikerült lasszallitani az egyik herejet? Fennt maradt a hasfalaban. Járt már így valaki? l

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel meg inkább egy erre szakosodott orvost, aki ért hozzá? Itt unatkozó idegenektől fogsz mindenféle válaszokat kapni, nem leszel tőle előrébb egy ilyen fontos kérdésben.
2014. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kávétejszín ***** válasza:

Szia!


Én csak a saját tapasztalatomat tudom elmesélni.

Fél éve próbálkoztunk a babával, de nem sikerült. Tavaly decemberben nagyon görcsöltem, és kiderült, hogy cisztám volt, de azt mondta a doki, hogy műteni kell.

Anyósom rábeszélt, menjek el természetgyógyászhoz (pontosabban lábmasszőrhöz), hátha segít. Még a műtét időpontjának megbeszélése előtt voltam három (!) alkalommal, és úgy mentem vissza időpontra és vizsgálatra, hogy a doki azt mondta, emlékszik, hogy nagy cisztám volt, de most semmi.

Én nem hittem ebben, még ma sem igazán, de használt, éppen itt alszik mellettem a majdnem egy éves pici lánykám. :)

Szerintem egy-két alkalommal menj el talpmasszőrhöz, mondd meg, hogy cisztád van, biztos vagyok benne, hogy utána már nem lesz. :) Nekünk utána hamar összejött a baba.

Sok sikert!

2014. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A ciszta is lehet gond. De a heres szinte biztos. A 11 évesen lehozott here biztos, hogy nem működőképes, mindenképpen kell egy andrológus és egy spermiograam.
2014. szept. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!