Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gynex cseppről tapasztalatok?...

Gynex cseppről tapasztalatok? Vank akinek babát hozott? Hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés
Kistesót szeretnénk már lassan egy éve, és még mindig semmi. ))-: Teákat (málna, cicka) már kipróbáltam, csak kitolta a ciklusomat, a barátcserje sem segített. Ovutesztet is használok, és abban az időben mindig együtt is vagyunk a férjemmel, meg persze máskor is, és így sem jön a baba. )-:
2010. márc. 4. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Gynex cseppet sokan napi 3x3 cseppet szednek, én reggel egybe a 9 cseppet. Múlt hónapban volt a 3 hetes csepp kúrám, eddig is ovu teszteltem, de a gynex-es hónapban majd leugrott úgy üvöltött a pozi ovu teszt! Közbe kiderült a páromnál kell egy kis rásegítés így nekünk még nem sikerült, tehát baba még nincs, de nekem nem zavart be a ciklusomba és semmi gondom nem lett tőle az tuti! Írd be itt a teherbeesés témakörben a keresőbe: gynex csepp, olvasd vissza a korábbi kérdéseket is, sok érdekes válasz van! Minden jót és drukk!
2010. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ, akkor megnyugvással elkezdem szedni.

Még annyit kérdeznék, hogy az ovuteszt akkor mutatott pozit mikor a többi nem gynex-es ciklusodban?

Nálunk a férjem múlt pénteken volt vizsgálaton, rendben van, így most ebben bízom nagyon, de most adtál reményt, hogy az ovuteszt mutatott PÉ-t Neked.

2010. márc. 4. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, akkor volt ovum amikor a gynex mentes ciklusokban. Tehát egyáltalán nem kavart be. De régebben a pozi napon szinte egyforma volt a két csík színe, a gynexes hónapban pedig brutálisan pozitív. Jóval erőssebb lett a kontrollnál. A vérzésem is normálisan jelentkezett, de a folyadékfogyasztás is fontos, figyelj oda! Próbáljatok a plusz napon és az első negatívon együtt lenni! Hajrá!
2010. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!