Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Béres cseppről tapasztalatok?

Béres cseppről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

3, és 5 éves gyerekeink, illetve a férjemmel mi is akarjuk szedni.

Az ősz végi, téli tavaszi megfázásokat szeretnénk elkerülni.

Ill a kisfiam étvágyát szeretnénk megnövelni.

Úgy gondoltam, október közepétől csinálnánk egy 6 hetes kúrát, majd később még egyet.

Véleményetekre, tapasztalataitokra vagyok kíváncsi.


2010. szept. 1. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
valóban jó immunerősítőnek,viszont iszonyatosan hízlal.
2010. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tavaly Nahrin fekete áfonyát szedtek a gyerekeink, de nem vettem észre változást.

nem lettek ritkábban betegek, és az étvágyuk sem javult.

2010. szept. 1. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:
a béres csepp szerintem tényleg jó,C vitamint is kell mellé szedni,hogy felszívódjon.
2010. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem nagyon jó immunerősítő én is és a kislányom is ezt szedi mindig télen szoktam adni neki de mindig C-vitaminnal, mert a testvérem orvos és ő mondta, hogy ha C-vitamint szedünk vele, akkor adja ki a hatását.Nálunk bevált. :)
2010. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És kúraszerűen, vagy állandóan szeditek?
2010. szept. 1. 13:03
 6/8 anonim válasza:
Hát én a téli 2-3 hónapban szoktam szedni, és igazából az egy tévhit, hogy hízol tőle. Nem igaz. Én egyáltalán nem híztam. És más sem igazából csak bebeszélik maguknak, és a végén már azért híznak el, mert úgy vannak vele, hogy a béres cseppel csak elhízni lehet. De én csak télen használom. Kúra szerűen még nem próbáltam.
2010. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

apukám amikor rákos volt és csontsoványra lefogyott szintén a béres csepptől erősödött fel,és én pl.hízékony vagyok,és normális étkezés mellett is felszedtem kilókat.

nyilván genetika kérdése,hogy ki hízik könnyen és ki nem.

2010. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jászay András ***** válasza:
Állítólag mióta az ifjabb Béres átvette édesapja után az üzletet, a nagyobb bevétel érdekében némely összetevőt kihagy a cseppből (lehet, hogy csak kevesebbet tesz bele). Számolj azzal, hogy azóta a szer minősége erősen lecsökkent. Ártani valószínűleg nem fog.
2010. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!