Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt úgy valaki hogy abbahagyt...

Járt úgy valaki hogy abbahagyta az utrogestant mert azt hitte nem sikerült, közben meg mégis terhes volt?

Figyelt kérdés

Megjött a menstruáció vagy hogy volt?

Köszönöm!


2015. júl. 9. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Fel kellene hívnod az orvosodat, gondolom, nem véletlenül kellett szedned az utrogestant.

Én nem hagytam abba, ebben nem tudok válaszolni, ne haragudj.

2015. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már kétszer hívtam a héten. Inszeminációnk volt, teszt nem lett egyértelműen pozitív, azt mondta várjunk még jövőhétig és ha nem jön meg hívjam fel. Csak hogy közben ugye elfogyott az utrogestan, de azt mondta az nem baj... Nem jött meg, csak picit maszatolok 3 napja. Ma megint hívtam, azt mondta ha nem jön meg 2-3 nap múlva se teszteljek és hívjam fel...
2015. júl. 9. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nm jó ha maszatolsz bizony az ultrogesztán csodákra képes
2015. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!