Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab (4) gyanu mit...

Missed ab (4) gyanu mit jelent? Még él a terhesség de rozsaszín folyás van, és hematoma a baba alatt:- (

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen keletkezett hematóma a lepényen, 4-5 hét alatt ürült ki teljesen, most múlt 2 éves a lánykám!
2010. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem az 5. héten alakult ki hematóma, és szívhangot is csak a 8. héten talált az orvos.


Most vagyunk 34 hetesek. :-) A hematóma egy hét alatt nyomtalanul felszívódott.

2010. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én ma voltam uh.on és 50-50% adott a doki hogy megmarad.Még szívhang nincs,de embriokezdemény már látszik.Köszönöm a válaszokat,marad a reménykedés:-(
2010. márc. 4. 12:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia

Kaptál valami progeszteron tartalmú tabit vagy kúpot?

2010. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,2szer 1re emelte az utrogestant,magnebét,meg most rutascorbint írt!1hét mulva kell ujra mennem.
2010. márc. 4. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 6+5 hetesen írták uh-n hogy missed ab alapos gyanúja,szabálytalan petezsák,szikhólyag sejthető,embrió nem ábrázolódik.7+0hetesen elmentem másik dokihoz,ott már 9mm-es volt a Picurkám,és volt szívhang is.Nem tudom a doki hibája-e vagy nem látszott jól,az a lényeg hogy meglett,érdemes szerintem inkább többször megnézetni.

Amúgy nekem 6 hétig(5.-11.)volt rózsaszínes folyásom,barnás folyással és vérzéssel kombinálva.Én 3*2 utrogestant kaptam,meg rutascorbint.

Most már 14 hetes 8 cm-es Pindurkám van.

Pihenj sokat,ne emelj,ne idegeskedj,minden rendben lesz!

Hány hetes vagy?

2010. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi 15:18as.Igyekszem pihenni,de van 2gyerkőm tőlük nehéz lesz!5hét4napos,kicsi még:-(Bármi lehet!Már mult héten is voltam akkor is kilőkődés gyanuval,mert kemény volt a méh.
2010. márc. 4. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:

15.18-as vagyok,akkor még tényleg kicsi nagyon,drukkolok hogy minden rendben legyen :)

2gyerkőc mellett tényleg nehéz lenni pihenni.

Majd jelentkezz mindenképp hogy alakultok!:)

2010. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:-)Ha nem lesz vérzés akkor jövőhéten megyek csak ujra!Én is drukkolok a picimnek tartson ki:-)Majd írok és köszi a bíztatást!
2010. márc. 4. 17:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem írt fel antibiotikumot mert ilyenkor a felszálló fertőzés is veszélyes lehet.
2010. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!