Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fertőzés és lehet terhes vagyok?!

Fertőzés és lehet terhes vagyok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap óta nagyon fáj ég viszket amikor pisilek, valószínűleg valami húgyúti fertőzés lehet :( A strandon szedhettem össze szerintem :( Ma kértem időpontot a dokitól hétfőre, de mivel babát szeretnénk, bármi lehet, 1 hèt múlva kell megjönnie és attól tartok, hogy a fertőzéstől vagy a gyógyszerektől amiket kapni fogok valami gondot fog okozni ha esetleg van baba :(. Mit tegyek?
2015. júl. 10. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvos vizelet mintát fog venni tőled "normalis" esetben es akkor. Meg is tudod hogy terhes vagy e.

Egyebkent szólhatsz is az orvosnak hogy babat szzeretnetek es nem védekeztek...akkor. Való színű jobban oda figyel.

2015. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Ha tudsz hétfüig várni akkor egy enyhe fertözésed van, amit nagyon egyszerüen tudsz otthon kezelni.

Félóránként egy nagy pohár folyadék.

A korokozok a meleg vizeletben tudnak osztódni, ami pang órákig a holyagodban. Ha folyamatosan mész pisilni(pont ezért is csinálja a tested is ha felfázol mindig pisilési ingered van, pedig nem is kell), akkor nem tudnak a korokozok szaporodni, és 2 nap alatt magadat is kitudod kezelni.


Igyál félóránként egy nagypohár folyadékot, és hétföre már semmi bajod nem lesz.

2015. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szólsz a dokinak, hogy lehet terhes vagy, akkor mérlegelni tudja, hogy milyen krémet, gyógyszert írjon fel neked. Pánikra semmi okod! Sok kismama kap el ilyen-olyan fertőzéseket, és kezelik is, és egészséges babáik születnek.
2015. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! :) Akkor jelzem az orvosnak, h a baba tervben van:)
2015. júl. 10. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!