Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két egyforma teszten, az...

Két egyforma teszten, az egyiken nagyon halvány csík, de később jött csak ki. Száradási csík lehet?

Figyelt kérdés
Az első tesztet tegnap délután csináltam,a másodikat ma reggel(Gabriel). Negatívak voltak,de most mikor dobtam volna ki őket a reggelin,látható egy halvány plusz csík. Késik a vérzésem is.
2015. júl. 10. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fotóztad?

Én anno az egyiket a kukából halásztam ki fél nap után és két csikos volt.Terhes voltam.

De annyi fals is van :(

Ha színes a csík, akkor +

2015. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam fotót készíteni,de a képen nem látszik a csík,lehet a telefonom nem túl jó közeli képekhez. Mutattam a barátnőmnek tegnap ,ő is egyértelműen látta. Holnap akarok csinálni másik tesztet,ha addig nem jön meg,de a késés alapján már mutatni kellene ,hiszen a 38 napon vagyok.
2015. júl. 11. 08:19
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]

így sikerült,de ezen én is alig látom.

2015. júl. 11. 08:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Valami nagyon halványkát én látok rajta.holnap reggel mindenképp csinálj másikat.
2015. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem száradási :(
2015. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet az, reggel csinálok másik tesztet.
2015. júl. 11. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező teszteltél? Mi újság?
2015. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen tegnap reggel csináltam másik tesztet,de az is negatív lett(száradási csík most is van). Ma elmentem szakrendelésre,mivel a nőgyógyászom 20-ig szabin lesz,de gondoltam itt is megnéznek viszonylag rendesen. Döbbenten jöttem ki a vizsgálóból,és azonnal bejelentkeztem egy másik dokihoz magán úton. Se egy uh,se egy normális nyomkodás a szakrendelésen. Azt mondta: "van ilyen ,hogy késik a vérzés". Én ezt tudom,de az azért fura ,hogy minden nap úgy érzem meg fog jönni,fáj,hasogat,nyilallik,és fel vagyok püffedve lassan 2 hete.
2015. júl. 13. 15:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ezek után kíváncsi vagyok mit mond a magánorvos.
2015. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos talált gondot,cisztáim vannak mindkét oldalon,vagy hydrosalpinx(folyadék a petevezetékben),ez ma dől el ,mert ma nézik meg egy komolyabb uh géppel. Szóval ennyit a szakrendelésről... ugyan azon napon diagnosztizálnak egészségesnek a szakrendelőben,illetve találnak gondot magánúton. Fel sem foghatom :(
2015. júl. 15. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!