Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapja szültem,36 nappal...

4 hónapja szültem,36 nappal ezelőtt megjött a menzeszem, vagyis véreztem,32 napja voltunk együtt a párommal, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Azóta nem véreztem, délutáni teszt negatív, még szoptatok, mást nem kap babám. Közbe olyan, mintha megjönne, enyhe hányinger és rettenetes stressz, hogy mi van ha megint terhes vagyok!

2015. júl. 10. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem először teljesen össze-vissza volt a vérzésem. Megjött, aztán két hónapig nem, aztán volt másfél hónap, hogy kéthetente, és utána rendeződött. Van akinek megjön és utána rögtön rendszeres, de nekem pl. így volt.

Lehetsz terhes, de az is lehet, hogy még nem rendeződött a menstruációd. Csinálj azért majd még tesztet, vagy ha megnyugtat menj el dokihoz.

2015. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt milyen hosszú ciklusaid voltak? Nekem 9 héttel a szülés után jött meg először és egyből vissza is állt a korábbi hosszúságúra, azonban ahogy hallom az a jellemzőbb, hogy pár hónapig össze-vissza jön, mire beáll.
2015. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Terhesség előtt szabályos 27-28 napos ciklusaim voltak, előző szülésem után a hozzátáplálás kezdetén jött meg és rendszeresre be is állt. Elvileg hőm most nem volt emelkedett, de ki tudja lehet e erre adni, éjjel osszevissza kelek.
2015. júl. 10. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a nagyobbik lányom után 36-42 napos ciklusaim voltak.

Ha még csak szopttsz, lehet, hogy tényleg nem volt peteérésed, és ezért nem jön meg újra.

Én úgy tudom (de ez nem biztos, mjd kijavítanak, ha nem így van), hogy a hőmérsékletet a fölkelés, mozgás inkább feljebb befolyásolja, szóval ez is arra utal inkább, hogy nem volt még peteérésed ebben a ciklusban.

2015. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!