Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még baba? 29. napon van...

Lehet még baba? 29. napon van egy negatív Gabriel tesztem. A ciklusom pontosan 28 (néha 29) napos. A peteérésem is félidőben volt. Van még remény?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi a hőd?
2010. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hőmérözök.
2010. márc. 4. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:

De ha most megméred és 37 körül van, akkor még van esélyed. Persze jó lenne tudni, mennyi az alaphőd, mert a mensi előtti napon, vagy aznap reggel drasztikusan leesik, így ha most olyan 36.2-36.4 körül vagy, akkor nagy valószínűséggel meg fog jönni.


Bármilyen szokatlan tüneted van?

2010. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Honnam tudom az alaphőt? Nem igazán értek hozzá. Bár már egyszer hőmérőztem és akkor babás is lettem, de sajnos elment.
2010. márc. 4. 15:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Elővettem az akkori naptárat. A mensi után 36,5 volt, innen csökkent 36,1-ig, majd szépen emelkedett 36,7; 36,8-ra. Ekkor lett pozitív a teszt. Most 36,8 de nem reggel mértem. Vélemény?
2010. márc. 4. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a ciklus első felében van alaphő, peteéréskor hirtelen felszökik (ez kb. 3-6 tized, mindenkinél változó) és fent is marad a ciklus második felében. Ha megjön a mensid, előtte megint leesik - innen már lehet tudni, hogy sajnos nincs baba a dologban. Ha napokat késik a menstruációd és a hő fent marad, akkor jöhet a teszt, mert vélhetően babás vagy.


Az alaphő mindenkinél más, de kb. 36.2-36.6 között van, tehát ha most mondjuk 37 körül vagy, az jót jelent(het). Mérd meg most, bár a reggeli (ágymeleg) hőmérsékletet szokták javasolni.

2010. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha Neked az alaphőd 36.1 körüli, akkor ez simán jelenthet babát! Nekem 37-nél lett cak pozitív a tesztem, de az alaphőm is magasabb, 36.4 szokott lenni.
2010. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A ma reggeli hőm 36,9 volt. Igaz most is fel kellett kelnem, mert nem volt kéznél a hőmérő. Az jó?
2010. márc. 5. 06:32
 9/9 A kérdező kommentje:
A hőm már 36,5. Jó hamar leesett, és úgy néz ki meg fog jönni:(((
2010. márc. 5. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!