Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfű teák...

Nina04 kérdése:

Cickafark és palástfű teák segítettek valakinek teherbe esni?!

Figyelt kérdés

Második hónapja iszom a cickafark teát, peteérési tüneteim nagyon erősek és sokkal több mindent érzek mint eddig.pl: hányinger, mellfeszülés, puffadás, görcsök és szurkálás.

Ez lehetséges , hogy a tea miatt van? Még arra lennék kíváncsi, hogy ha megreped a tüsző akkor elmúlnak a tünetek. Amúgy a ciklusom 13. napján vagyok . És igyam még a teát vagy már kezdjem a palástfű-vet ? A ciklusom eddig 34 naposak voltak.



2015. júl. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már megrepedt a tüsző ihatod a palástfüvet. Én is ittam ezeket a teákat hónapokig, a cickafark nekem is hasonló tüneteket okozott, abba is hagytam mert ennek ellenére teherbe nem estem tőlük. :-(
2015. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én cickafark teát nem ittam csak palástfű teát. Én nem estem teherbe tőle. Abba hagytam a teázgatást és egyebeket és teljesen spontán teherbe estem:)
2015. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első teázós hónapban baba lett :)
2015. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi is már több mint egy éve próbálkozunk több kevesebb sikerrel, volt egy terhességem ami felszívódót ez 5 hónapja volt. Már akkor is el akartam kezdeni teázni de sok negatívat is hallottam róla ezért halogattam. De most minden reményem ebben van, az orvosom szerint minden rendben van velem, és már ettől többet nem tudok tenni. Köszönöm a hozzászólásokat, én reménykedem továbbra is. :D
2015. júl. 15. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! mi történt azóta veled?
2015. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!