Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfű teával...

Cickafark és palástfű teával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Veszélyes. Nagyon meg tudja bolygatni a hormonokat és nem biztos, hogy a kívánt hatást fogod elérni.

Csak úgy nem innám. Csak ha hozzáértő személy, szakember ajánlja és határozza meg, hogy mit, miből, mennyit.

2015. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Cickafarkot rendszeresen iszok. Semmi bajom tőle.
2015. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én végig csináltam a három hónapos kúrát, előtte eléggé kusza volt a ciklusom, és nem volt peteérésem a kúra előtti hónapban (lehet, hogy korábban volt, nemtudom, mert ekkor volt vérvételem), de a következő hónapban, mikor teáztam, volt peteérésem, és utánna következő 2 hónapban is valószínűleg. Terhes nem lettem tőle, valószínűleg más problémám van.
2015. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a második ciklust kezdtem el vele. Bár múlt hónapban nem volt peteérésem, egy héttel előbbre meghozta, a szokott 36-37 nap helyett így már 30. napra megjött. Nem tudom, mi köze van a dologhoz, de már előtte egy héttel PMS tünetek kínoztak, fájt a mellem, megkönnyebbülés volt, amikor megjött.
2015. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam, már úgyis orvoshoz készülődtem, mivel majd' 1 éve próbálkoztunk, gondoltam veszíteni valóm nincs...ciklusom normális volt, ovut is éreztem... 3.teázós hónapban terhes lettem :)))

Egyik barátnőmék már bő egy éve próbálkoztak sikertelenül, mondtam neki is, hátha. Ő meg az 1. hónapban terhes lett :) Azt mondta, ő is ajánlgatni fogja innentől :)

Én is olvastam, hogy lehetnek rossz hatásai, pl. felborítja a ciklust...de összességében több jót, mint rosszat olvastam róla, így belevágtam-

2015. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én most kezdtem el. A ciklusom 11. napján járok olyan 27 31 naposak a ciklusaim gyógyszer után bár volt már 33 is. November óta. Én eddig még azt tapasztaltam hogy jobb minőségű lett a nyálkám. Valószínű napokban meg lesz az ovu utána palástfű teázok.Köszi az eddigi válaszokat!!
2015. júl. 4. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:

En a teazast megelozoen elkeztem hogorbet vezetni es megtanultam tanulmanyozni. Abbol lattam, h igenis szuksegem van, foleg a cickafark teara, mivel elnyujtott nyakfazisom volt, vagyis a tuszo nem tudott megrepedni. A ciklusaim ez miatt igen hosszuak voltak.

Elkezdtem inni, aminek kovetkezteben megrepedtek a tuszok a ciklusom pedig 30-32 naposra rovidult. Ez utan pedig terhes lettem! :-)

Szoval en nagyon halas vagyok a gyogynovenyeknek es innentol kezdve hiszek is bennuk, de teny, h nem kezdenem el inni, ha nem tudnam h mi a bajom.

2015. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rendszertelen ciklust rendbe tett, pecsételő vérzés elmaradt tőle, 10 nap helyett 5 napos lett a vérzés, tejcsorgàs megszűnt, érezhető lett az peteérés, és elég hosszú a luteàlis szakasz.


2. éles hónapban babàs lettem m

ellete, most a palàstfű teàt iszom majd a 12. hétig.

2015. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is pecsételő vérzésem van menszesz elött holott soha nem volt ilyen és már 9. hónapja vezetek görbét. Nehezen reped meg a tüsző én úgy látom. 11- 18. nap volt és addig ugrál is a hőm.
2015. júl. 5. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!