Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek hogy jól...

Mikor teszteljek hogy jól látható pizitiv legyen?

Figyelt kérdés

[link]


Rendesen 22-èn lenne a következõ mensin de valamièrt most egy hèttel hamarabb volt ovu.


Ma is csináltam egy xepil ès egy facelle tesztet de negativnak mondanàm mert szinte megvakultam hogy lássam annyira halvány volt reggeli elsöböl.


Van már egy fiam vele nem teszteltem,de szeretnèk már èn is egy +tesztet(sajátot).



Szerintetek mikor teszteljek? Facelle csikot vettem.


2015. júl. 13. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
min. 14dpo-n!
2015. júl. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem pizitiv hanem pozitiv :D
2015. júl. 13. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Facelle tesztcsíkkal nekem a 13. dpo-n lett szép, jól látható pozitív, az x-epil is pozitív volt, de sokkal halványabb. Én is azt mondom, hogy a 14. dpo-n tesztelj, vagy 14-19.-en, tehát ahogy a görbét nézem, még minimum 3 nap múlva.


Tudsz képet felrakni a tesztekről?:) Ez x-epil volt amúgy, amit ma csináltál?

2015. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hét múlva.
2015. júl. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jött meg a vérzésed, akkor tesztelj. Vagyis leghamarabb 22.-e körül. Előbb teljesen felesleges!
2015. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!