Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék teherbe esni de még...

Szeretnék teherbe esni de még nem sikerült! Ha pete érése van az embernek az meg lehet érezni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem, max annyit, hogy kicsit fáj a melle!
2008. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A peteérést meg lehet érezni, de nem mindenki érzi. Interneten van több oldal is, amin kiszámolhatod, hogy mikor van peteérésed. A nagy többségnek a mensi előtt két héttel szokta számolni. Ilyen oldal a ciklus.hu is.
2008. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig lehet megérezni, sajnos! elősfordulhat, hogy peteéréskor érezhetsz szúrú fájdalmat a petefészkednél, ill az alhasadban, és előfordulhat(na ez a fehér holló), hogy pecsételő, vagy valami halványka foltozás van aznap. Ha ilyen van, azt meg kell ragadni, ill apát kell olyankor leteperni!!! A rendes peteérésen kívül még lehet rendkívüli is, ennek oka ismeretlennek mondható, és tényleg a véletlen, ha ennek köszönhető a baba! De tudok ilyen esetről, hogy ilyen rendkívüliből lett baba!!!! Előnye, hogy minden babára görcsölés nélkül szexelsz olyankor, mert véletlenül sem jut olyan eszedbe, hogy akkor most hátha sikerült..
2008. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én jó szívvel ajánlanám neked az ovulációs tesztet, mert például nálam nagyon bejött. A használata borzasztó egyszerű. Nekem hosszúak a ciklusaim, a 11. napon teszteltem először, de negatív volt. A 12. napon már két csík, ígaz egyik halvány. És a 13. napon ott volt a két erős csík! Pedig pcos-em van, így még nagyobb öröm! És ráadásul Closty nélkül! Ha nem is sikerült teherbeesnem, már ez nagy hír nekem. Aznap amgy szúrt is az egyik oldalon, gondolom az a petefészek jelzett, hogy történik ott vmi. Nos, aznap együtt voltunk a férjemmel. Hogy mi az eredménye, azt még magam sem tudom, a napokban kiderül.


Szóval: Drogériában, gyógyszertárban, sőt Tescoban is találsz ilyen tesztet. Egy dobozban 5 tesztcsík van, és kb:2000-3000 Forint között mozog az ára.


Minden jót kívánok neked!

2008. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy én a szerencsések közé tartozom, én szinte mindig érzem, hogy peteérésem van. Mint pl. most is. Tegnap este óta úgy fájdogál a hasam mintha meg akarna jönni. Még most is fáj. Most vagyok két menstruáció között (félidőben).És tuti, hogy peteérés, mert a ciklus.hu 2-ra mutatta az ovulációt (gondolom 1-2 napot az is tévedhet) De egyébként azt nem tudnám megmondani mióta érzem a peteérést, mert csak úgy 1 éve tudatosult bennem, hogy ez a fájdalom az. Mi csak jövőre tervezzük a babát, de kiváncsi vagyok már, hogy így, hogy érzem mikor kell majd szeretkeznünk mennyi idő alatt sikerül majd a baba...

2008. szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!