Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Még van 8 napom a menstruációig,de már múlt héten is görcsölt a hasam,mindig úgy érzem,hogy meg fog jönni.Amúgyis görcsölős vagyok,sokszor elviselhetetlen menstruációs görcsökkel.A mellem kicsit fáj,meleg és nagyobbnak tűnik.Múlthéten leégtem szoliban,aznap lett sötétebb a mellbimbó,,viszketett és kicsit le is hámlottam,ez talán annak a következménye,legalábbis nagyon remélem.Vizelési ingerem is van elég sűrűn,de ez már többször előfordult velem az évben.A petefészkem körül szúrást érzek,néha feljebb is.Volt cisztám,ami nagyon görcsölt és petefészek gyulladásom is volt már többször,ez attól is lehet.Nagyon rosszul vagyok nem csak reggel,hanem egész nap,ez lehet a terhességtől és lehet attól,hogy rettegek a tudattól,hogy teherbe eshettem.

Minden alkalommal megfelelő óvatossággal védekeztünk,a végén mindig leellenőrizzük az óvszert és eddig még nem volt baj.

Nagyon bennem van az ideg ezektől a tünetektől,nem tudom,hogy megúszom-e vagy sem.Holnap megyek nőgyógyászhoz és vérvételre,de ez még lehet,hogy korai.

Előző hónapban az együttlét után teljesen rendben volt a menstruációm,időben jött meg és a szokásos mennyiség volt.Azóta 11 napja voltunk újra együtt és még 8 napom van hátra a menstruációig.A barátom nagyon kérte,hogy ma reggel csináljak egy tesztet,de mivel még nem most fog megjönni nem láttam értelmét,és negatív lett.De ez lehet egy olyan megnyugvás,hogy az előző hónapból nem lehetek terhes,mert azt már kimutatta volna.Az együttléttől számított 11. napon érezhetek bármilyen jelet a felsorolt tünetek közül?Nem tudok 8 napot várni,nem akarok kifutni az időből.Lehet,hogy túlreagálom,lehet,hogy tényleg baj van.Mivel sok volt ezelőtt is az egészségügyi problémám,bármi okozhatja,de most így kezd ijesztő lenni.

Elég hosszúra sikerült,sajnálom. 17/L



2015. júl. 14. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ennyire nem könnyű teherbe esni, nyugodj meg. Ez a tonna tünet viszont okot ad arra, hogy elmenj orvoshoz és jól kivizsgáltasd magad, mert ha terhes nem is vagy, de valami más gond lehet.
2015. júl. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Nekem már nyolc napja nem jött meg a menstruációm, és vasárnap pozitív lett a terhességi teszt, de azon kívül, hogy elfelejtett megjönni, szinte semmi tünetem és fájdalmam nincs. Néha picit fáj a hasam, de abból nem gondoltam volna terhességre. Az előző hónapokban rengeteg tünetem volt, baba viszont nem. Csak akkor kell megijedned, ha nem fog megjönni.
2015. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!