Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik jövő hónapban kezdik a...

Akik jövő hónapban kezdik a próbálkozást, hogy készültök fel a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Szedtek valamit?
2015. júl. 14. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Folsavat, meg Actival multivitamint. Meg igyekszem odafigyelni, hogy mit eszem, de erre amúgy is figyelni szoktam.
2015. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Az étkezésre én is odafigyelek,mert szeretnék leadni 2kilót a teherbeesés előtt. Az előző terhességemnél 19kilót híztam :( szerencsére leadtam,sőt még ezen kívül 7kilót :) 17hónapos kislányom van. neked van már gyereked? Mikor kezdtem próbálkozni?

2015. júl. 14. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs még gyerekem, a múlt hónapban kezdtünk próbálkozni, és kb. 6 héttel korábban kezdtem folsavat szedni. Én se hízni, se fogyni nem akarok, csak igyekszem olyan kaját enni, ami tényleg táplál is, nem csak kalória...

Ja meg visszafogtam az amúgy sem horribilis alkoholfogyasztásomat.


Próbálok sokat lenni levegőn, sétálni, mozogni, nyújtok is (amúgy sem árt, mert merev vagyok, mint a deszka), és ha lesz rá bármi halvány esély, hogy teherbe estem, akkor igyekszem majd elkerülni a 30 kilós csomagok cipelését, ami sajnos a munkaköröm része. :)

2015. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem készulok sehogy...és nem is szedek semmit.
2015. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Igen én is szedek vitaminokat,folsav,gravida,omega 3-at,és barátcserje kapszulát.

2015. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, mi is augban vágunk bele, van egy 3 évesünk. Gravidát fogok szedni hamarosan. Étkezésre nehezen figyelek sajna. Izgatottan számolom a napokat, aug végén lesz peteérésem de veszek ovutesztet is.
2015. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is augusztus végén lesz p.é.-m ha minden igaz,mert ha most pontosan megjön,akkor augusztusban 16.-án kell és utánna belevágunk :) én még semmit nem szedek,az elsővel sem szedtem semmi mást,csak e- vitamint.
2015. júl. 14. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem aug. 18-án kell megjönnie, remélem nem lesz gond, naptar szerint utána van PÉm, 30-a körül, de inkább veszek ovutesztet és mensi utántól figyelem. Első baba mensi után azonnal megfogant, bár akkor hagytam abba a tabit. Írjunk majd, h kinél mi a szitu! ;) Előző vtam.
2015. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!