Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány letta második...

Nagyon halvány letta második csík a tesztemen 3 napja késik regeli vizeletből csináltam de fénynél nem látszik a vonal csak ha ha nem az ablaknál nézem cde olyan vastag mint az elsőde nagy nagyon halvány lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2008. okt. 6. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet nagyon korai terhesség,szerintem vegyél vagy egy érzékenyebb tesztet és tesztelj megint,vagy várj néhány napot és ismét nézd meg mit mutat a teszt.Sok sikert!
2008. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy ez + de csinálj 2 nap múlva egy újat!

Mivel teszteltél?

2008. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mono-teszt-el az megbízható?
2008. okt. 6. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem ismerem. Vegyél egy másfajtát és 2 nap múlva tesztelj újra! Majd írj! Drukkolok!
2008. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most jöttem hüvelyi uh-ról és eléggé megvan vastagodva méhnyálkahártyám hnap megyek laborba szerinted ebből mi lesz?
2008. okt. 6. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó hír!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor ott már baba lesz! Mert ha megjönne akkor vékony lenne! Milyen vastag? Biztos még korai a terhesség ezért nem látszik!

Gratulálok!!!

2008. okt. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó voltam! :D
2008. okt. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
háta arra már nem nagyon emlékszem mert ideges vtam de azt mondta h eléggé most jöttem vérvételről
2008. okt. 7. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!