Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok fehérfolyás. Terhesség...

Sok fehérfolyás. Terhesség vagy menses közeledte?

Figyelt kérdés
A sok fehérfolyás inkább a menses közeledtére vagy terhességre utal? Kb 1 hónapja késik a menstruációm, és félek ettől nagyon... Derekam szurkál és sok a fehérfolyásom. Stresszes vagyok az iskola miatt, ezért késhet?
2010. márc. 4. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja késik akkor miért nem csináltál egy tesztet! Én a helyedben már holnap vennék egyet és akkor legalább kiderülne, hogy nem az és ha ettől megnyugszol akkor biztos meg is fog jönni!
2010. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia!Késhet a menzeszed stressz miatt de nem 1 hónapot!Vegyél 1 tesztet!!!!Nekem terhesség alatt sok folyásom volt a megváltozott hormonháztartás miatt.
2010. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A nők egyik felének vizes folyáaa van menszesz előtt, a másik felének meg nem. A nők egyik fele száraz, amikor tehres és nem jön meg neki, a másik fele meg nem száraz. Ebből sajnos semmire nem lehet következtetni.


Ez jól összefoglalja: [link]


Egyhónapos késésnél miért nem tesztelsz még????

2010. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy fiatal korban még megesik, hogy kimarad, 15 éves vagyok, és párommal mindig védekezünk óvszerrel. Masculan óvszert használunk, ebben remélhetőleg van spermaölő szer, mert volt már olyan, hogy alul kifolyt egykis előváladék mikor a párom lelankadt (nem ez volt az első aktus aznap, és ezért)
2010. márc. 4. 21:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha most kezdtél el menzeszelni 1-2 hónapja akkor előfordulhat hogy nem állt még be a ciklusod de ha már több mint 1 éve akkor érdemes tesztet csinálni.
2010. márc. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
13 éves korom óta mensizek, volt már kétszer több hónap kimaradásom, meg nemrég októberben valami 20 napot késett.. Akkor is nagyon féltem hogy hátha terhes vagyok.
2010. márc. 4. 21:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Esetleg gomba, vagy gyulladás jele is lehet. Persze, ha csak fosol a terhességtől, akkor magától nem fog elmúlni,csak nagyobb lesz, és visszacsinálhatatlan. De igazad van, várjál és mantrázzál, meg féljél ahelyett, hogy "öccázért" vennél egy nyomorult tesztet, hogy megtudd mi a rák is van.
2010. márc. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na majd ma kiderül, mert veszek tesztet. Gombám 1 hónapja volt, az már sépen elmúlt, azt uszodában szedtem össze, sajnos nem először jártam így, mindig az uszoda időszakban.

Köszi a tanácsokat meg az infókat!

2010. márc. 5. 07:31
 9/13 anonim ***** válasza:
csak annyit fűznék hozzá, hogy nem megfelelően alkalmaztátok az óvszert: a még merev hímvesszőt azonnal ki kell, húzni, mert ahogy írtad, lelankad... a többit meg tudod. illetve ajánlatos már az előjátéknál felhúzni, biztos, ami biztos
2010. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha meg ilyen sokáig ráér az a tesztelés, akkor remélem, hogy az az oka, mert megtartanád a babát. mert ha nem, jól kitolsz magaddal is, meg a babával is. (hogy majd egy fejlett babával mész abortuszra...)
2010. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!