Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt is van fehérfo...

Terhesség alatt is van fehérfolyás?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt! A doki nekem azt mondta, hogy a terhesség természetes velejárója. Viszont ha viszketsz is, menj el dokihoz, mert azt is mondta, hogy a terhes nők fogékonyabbak a hüvelygombára.
2008. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Hát nekem nem viszketett, nem égett, nem csípett a dokim mégis írt fel rá kúpot, mert szerinte nem normális dolog ha van. Szóval azért mutasd meg dokinak! 30 hetes kismama
2008. szept. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális dolog, ha van folyása az ember lányának terhesség alatt, sőtt, ha több van, az is normális.

[link]

Gondolom egyébként is el fogsz menni az orvosodhoz, szólj neki, hogy vegyen kenetet, és küldje el laborba. Az a legvilágosabb eredményt fogja adni!

Kellemes Babavárást!

2008. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A folyas a terhesseg velejaroja!!!! A tested igy tisztitja a huvelyt, hogy a bacik ne tudjanak bejtni. Akkor gaz, ha szaga van, csip, viszket, mint ahogy az elottem szolo irta.
2008. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!