Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez nem egy túl szerencsés...

Ez nem egy túl szerencsés görbe ugye? Nem igen volt ovuláció?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 15. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem volt ovud. De még bármi lehet, hiszen csak a 15. ciklusnapon vagy! Hány naposak a ciklusaid? Mikor szokott ovud lenni?
2015. júl. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
24 naponta jön meg. És 8-9.napon szokott. Ovu tesztteltem már és mindig így hozta ki. Onnan tudom.
2015. júl. 15. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ebben a hónapban később lesz ovud. Mindennap egy időben mérsz?


Mert, ha igen, akkor még biztosan nem volt ovud.


De nincs miért csüggedned. Nekem is volt, hogy néha később volt az ovuláció, mint egyébként szokott. Nem vagyunk gépek. Nem működünk minden hónapban egyformán:)

2015. júl. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg volt az ovud(8-9. nap) hisz a vonal felett vagy nekem is alig van a volal felett 1 két tizeddel de akkor is mindig bebizonyosodik mikor megjön hogy megvolt az ovu attol hogy nem ugrottt meg hírtelen több fokot.
2015. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!