Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki csak Women's...

Van olyan, aki csak Women's Cream-et használt az első trimeszterben progeszteronpótlásra és Utrogestant vagy Duphastont nem? Ha igen, akkor hány pumpányi krémet kentetek naponta és mikor hagytátok abba?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: szombaton kellett volna megjönnie, hétfőn nagyon szép erős két csíkom lett. A dokim szerint minden terhesség más, nem biztos, hogy azért, mert az előzőnél kellett, most is kell pótlás, ezért rutinból, mielőtt az UH-n látna valamit, nem ír fel Utrogestant.


Akkor szeretnék menni hozzá, amikor UH-n már biztosan látható valami, tehát úgy a 6. hét körül. Addig elég lehet napi 5 alkalommal kenni a Women's Cream-et? Nálatok hogy volt?


2015. júl. 15. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 5 alkalom??? Huu, nem sok az??? Nekem 2x1 nyomast irtak. Egy nyomas 20 mg progeszteront tartalmaz. De nem szeretnelek befolyasolni, csak nekem ezt mondta akitöl a kremet vettem. Ne vedd keszpenznek amit irtam, mert bizoyitekom nekem sincs :) Neked ki mondta, hogy ennyiszer kell kenni? Orvos?
2015. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Amikor Utrogestant kaptam, abból is napi 5-öt kellett hazsnálnom, darabonként 100 mg- progeszteronnal, tehát az az ötszöröse annak, amit most a krém által bejuttatok. Ha a krém ötször jobban szívódik fel és hasznosul, akkor tartok ugyanott, mint az orvos által felírt gyógyszerrel. ezért gondoltam az öt nyomásnyira. amíg nem voltam várandós, persze én is csak napi kétszer használtam, a ciklus második felében. De pont a terhesség alatti progeszterontermelésemmel van a gond.
2015. júl. 16. 08:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Ertem! :) Boldog babavarast kivanok! Majd irsz, hogy alakul? Hogy eleg a krem? Vagy kell gyogyszer is?
2015. júl. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!