Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek, nézzétek meg a tesztem...

Kérlek, nézzétek meg a tesztem. Szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

A férjemmel nagyon szeretnénk kistesót. 12.-én nem jött meg. Nagyon félek, mert múlt hónap 06.15.-én késve, darabosan jött meg. A doki szerint korai vetélés volt, de mivel szépen kitisztult, a teszt is negatív lett, nem kellett szünetet tartani. Innen számoltunk az új ciklust.

Valakinek tapasztalat, hogy vételés után azonnal teherbe esett?

Köszönöm



2015. júl. 15. 11:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Gratulálok! :)
2015. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Innentől számítva várj még 3 hetet és utána menj dokihoz.

A 6 . héten már látni ahogy pulzál a szíve

2015. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy honapja volt vetelesed, menj minel elobb orvoshoz.

Sokan csak akkor mennek, mikor mar van szivhang, de hidd el, megnyugtato, ha latod, hogy jo helyre agyazodott be, szep, szabalyos a petezsak, es nem art egy vervetel is.

2015. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Augusztusban lesz újra a dokim :( Próbálom kibírni, csak tudjtok bennem van folyamatosan az a kis aggodalom. Mindenesetre meglepően jól érzem magam, szóval ha valami lesz, (persze nem lesz:D) akkor természetesen nem várom meg:)
2015. júl. 15. 22:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez pozitív!!! Gratulálok!!
2015. júl. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!