Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? 10. napja...

Terhes lehetek? 10. napja késik a mensim ami egyébként rendszeres. Csak hasszurkáim vannak néha émelygek és egy-egy illatot erőteljesebben érzek. Másegyéb tünetem nincsen. (Terhességi tesztet hétvégén tudok venni ezért kérdezem hogy mire számíthatok)

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy terhes vagy, lehet, hogy nem.

Ezek alapján nyilván ha élsz nemi életet és nem védekeztél vagy nem megfelelően, akkor fennáll a terhesség lehetősége.

De teszt nélkül itt senki nem fogja neked tutira megmondani, hogy igen, terhes vagy.

És hogy mire számíthatsz? Hogy terhes vagy és pozitívat tesztelsz, vagy éppen egyáltalán nem vagy terhes és majd megjön a vérzésed és negatív lesz a teszt, vagy még azelőtt megjön a vérzésed, hogy tesztelnél.

2015. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze gondoltam hogy nem kapok olyan biztos választ mint egy terhességi teszt :) érdeklődési szinten kérdeztem..

és igen elfelejtettem hozzátenni hogy élek nemi életet megszakításos védekezéssel.

2015. júl. 16. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
10 napos késéssel én szamitanek terhessegre.. lehet nem vagy az de a megszakítás nem védekezés egyébként szóval jó eselyeid vannak.. előbb nem tudsz tesztet venni? Van az patikában, drogériákban, szupermarketekben egy jó párban.. 300 forinttól.
2015. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát én is reménykedem benne. :)

Nem sajnos nem pénz probléma miatt Külföldön vagyok jelenleg és ahol lakom csak egy benzinkút van.. és csak hétvégente járunk "bevásárlásra" a Tescoba ami innen 20 perc autóval.. ( úgy visznek minket ) sajnos nem egyszerű itt. :D

2015. júl. 16. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Na de patika se semmi? :(
2015. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

semmi. :(

bár márcsak holnapig kell kibírnom. :)

2015. júl. 16. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány ezredik kérdés ez már? Szexelgettek, védekezésről meg gőzötök sincs.
2015. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!