Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt előtt vagyok 1...

A nemvárt előtt vagyok 1 nappal. Semmi mensi tünetem nincs. Vannak jó pár napja "csikizős" hasszurkáim,2szer volt a 6. és 10. napon 1 szem vércsepp a bugyimon. Ma nagyon nagyon halvány kicsi rózsaszínes folyásom van és 37,5 a hőm. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem baba :)) Reméljük a legjobbakat:)
2014. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FKKTorp ***** válasza:
Csinálj tesztet! ;-)
2014. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
25ös gabriel tesztem van. Csináljak egyet holnap? próbálom kitolni pedig nehéz megállni. :)
2014. jan. 1. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt ilyen a nemvàrt előtt 3 nappal.halvàny rózsaszîn csak és csak egy pàr csepp. Elrohantam tesztért és halvàny pozitîv volt! Pedig nem első pisiből. Màsnap màr 2 erős csîkos volt. Sajna 8.héten elvetéltem. Nagyon drukkolok! Îrd meg mi lett a teszt eredmény! :)
2014. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem jött meg, de sajnos a 25-sel negatív lett. Próbáljak egy 10es érzékenységűt?
2014. jan. 2. 07:51
 6/9 FKKTorp ***** válasza:
Lehet megérné megpróbálni. De várhatsz is 1-2 napot és újra olyannal mint amivel ma csináltam, mert a hormon két naponta duplázódik és van akinek a nem várt utáni napokban mutatja és akkor is csak halványan, főleg ha későn volt peteérés.
2014. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20-án volt a peteérésem. És inkább 13.napra szokott megjönni mindig mindig hajnalban. A gabriel és a clearblue is negatív. Hőm maradt 37 fölött.Köszönöm a hozzászólásokat.
2014. jan. 2. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Fejlemény?
2014. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött! Majd legközelebb :(
2014. jan. 4. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!