Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sz¨Žval a p¨˘rommal helyileg...

Erzsi2824 kérdése:

Sz¨Žval a p¨˘rommal helyileg alkalmazhat¨Ž fogamz¨˘sg¨˘tl¨Žt haszn¨¤lunk. T¨šneteim nincsenek csak annyi h a mellbimb¨Žim elkeztek szinez0“2dni. Csin¨˘ltam egy rak¨˘s terhess¨Śgi tesztet mind negat¨Şv lett. Most akkor terhes lenn¨Śk?

Figyelt kérdés
Mostan¨˘ban mintha magasabb lenne a testh0“2m.Hasamon nem l¨¤tszik semmi mert duci vagyok.a mensesem mindig k¨Śsik p¨˘r napot.de most hamarabb j0‹2tt meg kicsit m¨˘s volt mint szokott.jah ¨Śs a testemen mindenhol jobban kil¨˘tszanak az erek mint eddig.nem tudom h mi van.szerintetek??
2015. júl. 17. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

tehát csináltál teszteteket, negatív. meg is jött.

de mivel sötétebb színű a mellbimbód, terhes lennél?


ezt a hülyeséget már bocsánat, ennek mi köze lenne a terhességhez????

ereid meg azért látszanak jobban mert 40 fok van...

2015. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Negatív a tesz és megvolt a vérzésed, úgyhogy nem, nem vagy terhes.
2015. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a helyileg alkalmazható alatt a pharmatexet érted? csak mert az nem fogamzásgátló, mert nem is kell hozzá recept, nem véletlenül. csak akadályozza a terhességet, de nem zárja ki, sőt a rendes fog. gátlókhoz képest nagyon nagy az esélye hogy terhes leszel. ha nem akarsz gyereket, válts másra.
2015. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!