Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt több nappal is...

Peteérés előtt több nappal is lehet fogantatás. Akkor velünk gond van?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évben próbálkoztunk a babóval. Sajna eddig mindig 1-2 nappal a pém előtt tudtunk együtt lenni, legalább is ez a múlt hónapi lh teszt kimutatta. A múlt hónapban csak a pozitív lhs napon nem voltunk együtt. Valószínű ez hiba volt, mert a hőm is akkorra mutatta a pét, csak a ciklus. hu rakta 2 nappal későbbre. A kérdésem az volna, hogy most hétvégén nlesz újra peteérésem. Az lh tesztet is használom. Lehet hogy nem azért nem jött eddig be a baba, mert ugyan pár nappal pé előtt szeretkeztünk, de egyszerűen csak nem volt szerencsénk. És nem azért mert a párom kiskatonái lassúak. Rettentő egészséges életet él. Mindenre figyel. Én meg rendben vagyok a doki szerint. Írték már hogy 20-30 % esély a terhességre még ha jókor is voltunk együtt. Csak kezdek izgulni, hogy eddig miért nem sikerült? Mindenki mondja hogy 2-3 napig is élnek bent a spermák. Lehet nálunk mégsem? Vagy tényleg egy csoda kell a fogantatáshoz.
2008. júl. 18. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a fogantatáshoz kell a peteérés, mert a petének ottkell lennie.

Most leírom mit kérdeztél, de csak viccből:

Meg lehet műteni a beteget, ha még nincs itt a műtőben?

Ez csak azért lehet, mert eltévedtek..a sperma bent marad és megvárja a peteérést, csak nem biztos, hogy jó sarokban vár.

Nekünk is csak 2év után sikerült, akkor lh tesz és 5 napig nem hagytunk ki semmit!

Így aztán 18 hetes vagyok!

Nem szabad kihagyni..szombattól szerdáig hajrá.

utána ha semmi ki lehetne vizsgáltatni magatok.. mindketten!-hallod???

Ezt a végét a párodnak írtam!

2008. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fél év próbálkozás nem sok,ha figyelembe vesszük,hogy mennyi mindennek kell stimmelnie a fogantatáshoz.Ne görcsölj biztosan hamarosan sikerülni fog!Azt olvastam,hogy 4 nappal a peteérés előtt,és 2 nappal utána van esély a teherbeesésre.Szorítok!21 hetes kismami
2008. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kétnapontai szeretkezéssel jött össze a babóca. Most 4 hetes terhes vagyok, 7 hónap után. Próbáld ki!
2008. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsi visszaolvasva tényleg hülyén hangzott a kérdés, de látom azért meg lehetett érteni. Köszönöm a válaszokat...
2008. júl. 18. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval:)

A párodat is, akármilyen egészséges életet él, meg kell vizsgálni, mert bármi előfordulhat.

Az én példámból meg kiindulva, minden másnap együtt vagyunk, vizsgálatok rendben, és mindezt csináljuk lassan 21 hónapja :(

Szerinted?

A fél év még nem idő, de tényleg kell vizsgálat, hogy tudjátok, minden rendben van.

Sok sikert!

2008. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazad lehet. Most hétvégén van pém ha most se sikerül... Nektek is nagyon sok sikert...
2008. júl. 18. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!