Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek ilyen vagy...

Volt már valakinek ilyen vagy ismerősnek?!

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet 8 nap késés után. 2 halvány pozitív lett. Majd meg jött. Ugyan addig tartott de kevesebb volt. A mellem még mindig ugyan úgy fáj és kétszer hánytam valamint ha a párommal szeretkezünk akkor kellemetlen hányinger tör rám. Dokinál holnap megyek. Reménykedhetek még vagy inkább ne?! Válaszokat előre is köszönöm!!

2015. júl. 19. 22:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezt még elfelejtettem a hátam közepe ma kezdődően néha kibírhatatlanul fáj.
2015. júl. 19. 22:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet kémiai terhesség volt. Lehet megvan a baba csak menzeszed volt közben, ezt így nem tudom megtippelni neked.

Vérzéssel és pozi teszttel el lehetett volna menni dokihoz, de végülis már utólag mindegy. Hogy reménykedjél-e.. persze, lehet reménykedni. De nem mindennapos a terhesség alatti menzesz, lehetsz a rirka eset akinek volt de nincs baj viszont simán benne van, hogy nem tudott rendesen beágyazódni. Drukkolok!

2015. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam dokihoz menni mert most jöttem a hétvégén haza így a házi orvoshoz holnap tudok elmenni. Nagyon remélem, hogy tényleg nem kivételes eset vagyok :) Köszönöm a drukkot.
2015. júl. 19. 23:35
 4/6 A kérdező kommentje:
El írtam . Remélem a ritka eset vagyok. Bár ilyenkor mikor meg jön de baba van akkor valami baj van nem?!
2015. júl. 19. 23:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is meg volt amikor pozitív lett a tesztem. Ha kaptam volna azonnal gyógyszert meg is maradt volna a baba.....progreszteron hiány niatt azonban elment sajnos....😯😐
2015. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm (lehet ő a kivétel nem tudom,) akinek az első hónapban rendesen megvolt a mensije. A következő kimaradt mensinél csinált csak tesztet ami akkor már a kontroll csíkkal volt egyenlő, olyan erős volt. Volt meglepetés mikor a doki azt mondta hogy már 8 hetes. És csak úgy dobogott a kicsi szíve is.
2015. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!