Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit írjak valakinek akivel p....

Mit írjak valakinek akivel p. üzit váltottam a Facebook-on bejelölt ismerősnek, de nem szeretném felvenni ismerősnek?

Figyelt kérdés
Az egyik FB csoportban összeakadtam egy lánnyal és privát üziben is dumáltunk pár dologról, pl. csajos témákról is. Mikor elköszöntünk utána láttam hogy bejelölt ismerősnek, de nem szeretném felvenni, mert 1 dolog hogy kicsit dumáltunk, de attól még nem lettünk olyan "jóba" hogy rögtön ismerősök is legyünk. Ha rákérdez a dologra mindenképpen valami udvarias választ szeretnék adni pl. hivatkozom valamire hogy miért nem vettem fe, de nem nagyon tudom mit írjak, ezért várnék valami használható ötletet. Hallottam már olyat hogy valaki azzal utasította vissza valaki barátfelkérését, hogy sorry, de csak személyes ismerősöket vesz fel...
2014. máj. 23. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól még lehet egy laza ismeretség, és felveheted az ismerősök közé. Ha többször ír, akkor is válaszolhatsz semlegesen, ha netán randit kér, mert a mai lányoktól elképzelhető, akkor elég csak annyit írni, hogy elnézést, nem érek rá. Ha tovább zaklat, kitörlöd.
2014. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy az őszinteség fel sem merül, mint lehetőség.
2014. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszíró alias Szenter!


Köszönöm a tippet, de mivel lány vagyok nem hiszem hogy randit kérne, vagy zaklatna, egyébként a fenti történet azon része hogy csajos témákról is írogattunk szándékos célzás akart lenni arra, hogy két lány üzenetváltásáról van szó.

2014. jún. 12. 18:30
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszíró!


Jó ötlet. Kérdés, hogy az őszinteséget nem mindig sikerül megúszni sértődés nélkül, de ez legyen az én gondom.

2014. jún. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!