Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vaterás tesztet használók,...

Vaterás tesztet használók, hány tesztet használtok el hetente?

Figyelt kérdés

Egy régebbi kérdésnél láttam válaszban, hogy valaki 15 tesztet csinált "a biztonság kedvéért" egy hét alatt.


"30 darabot vettem X eladótól, nagyon megbízható, azóta is mindig tőle veszem" (akkor hányat használt már el, 100 darabot? ....



Úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy ez halál komoly, hogy vannak, akik tucatjával használják a teszteket?


2015. júl. 19. 23:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, a második sor az megint egy másik válasz más valakitől, hogy először 30-at rendelt azóta meg még többet.
2015. júl. 19. 23:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Ovutesztből viszonylag sok fogyott, mondjuk egy ciklusban kb 10-14 db, még véletlenül sem volt 2 hasonló ciklusnapon ovum :)


Terhességi tesztből kevesebbet, talàn 4-5 db-ot. A biztonsàg kedvéért, meg mert mi a fenét csinàljak az 5dbbal amit rendeltem :)

2015. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Terhességi tesztből kevesebbet, talàn 4-5 db-ot. A biztonsàg kedvéért, meg mert mi a fenét csinàljak az 5dbbal amit rendeltem :)"


Tedd félre a következő hónapra?

2015. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pozitìv utàn? :)

Egyébként nem szoktam tesztelnu, hacsak nem késett. Viszont nem vàrt előtt pozi lett, aztàn màsnapbis csinàltam egyet, meg kicsit később is, mert tünetem a mai napig nincs. Nem tudom, hogy megvan-e mêg a "baba", de màr nem tesztelek.


7 hetes kismami

2015. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!