Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Középsuliban mit...

Lányok! Középsuliban mit használtok? Gólyatáborban kinéznek érte, ha betétet használok?

Figyelt kérdés

A héten megyek gimis gólyatárborba. Valószínű pont ott fog megjönni és a Balatonra megyünk. Az egész évfolyam megy (4x30 ember)gondolom valamelyik lánynak még meglesz. Betétet használok, tampont még nem szeretnék. Külön zuhanyzónk lesz szóval ez nem probléma, de ha megkérdezik a Balcsin, hogy miért betétet használok mit mondjak? Lesz még ilyen lány?


Köszönöm! :) 15/L



2014. aug. 15. 20:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Mondd azt, hogy jobb mint a semmi! ;) <3
2014. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Valószínű, hogy semmit nem fognak szólni, hogy betét használsz. Egyértelmű, hogy nem szeretnél tampont, van ilyen. Én sajnos 12 éves korom óta azt kell, hogy használjak betegség miatt, persze amit már gyógyszeres kezelés miatt a hónapokban kezd elmúlni, ennek ellenére én nagyon megkedveltem és jobban érzem abba magam. Persze ez ízlések és pofonok. :) Visszatérve, nem hinném, hogy valaki is megszólna emiatt, ez a saját kényelmi és egészségügyi dolgod. :)
2014. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem szólnak, nekem sem szólt soha senki érte.
2014. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%

Én tampont használok

15/L

2014. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem előírás,hogy tampont kell használnod,van aki felnőttként is betétet használ. Nyugi
2014. aug. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Én 23 évesen betétet használok, utálom a tampont.
2014. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Én is tampont használok, mert nekem kényelmesebb, de sosem néztek le senkit, aki betétet használt. Kinek mi a kényelmesebb, a jobb. :)
2014. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%

Én is betétet használok,nincs abban semmi:)

Akkor szólnának meg,ha pelenka lenne rajtad:D

17/l

2014. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

Én 28 évesen is betétet használok,nem szeretem a tampont.

Nálunk ez soha nem volt probléma,senki nem forszírozta a suliban ki mit használ,szerintem senki nem fog rákérdezni,ha meg mégis akkor mond azt hogy neked a betét kényelmesebb.

2014. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Én is betétet használok. Tampont még sosem használtam, szóval nem mondom, hogy a betét jobban bevált vagy, hogy sokkal jobb mert nem tudom. Biztosan mindegyiknek vannak előnyei és hátrányai is. Nem mondom, hogy strandoláskor ha pont megvan nem örülnék a tamponnak, de nem érzem túl nagy szükségét.

Szerintem ebből nem lesz probléma, nem fognak emiatt cikizni. Nálunk is vannak lányok, akik már mondtak ilyet, hogy gáz vagy ciki a betét meg olyan is van, aki azzal menőzik, hogy tampont használ, de ez nem hiszem, hogy túl gyakori. Általánosban még jellemzőbb volt, de tök érdekes módon az az egy év sokat számít, gimiben valahogy értelmesebbek lesznek. Meg nem is biztos, hogy ez majd rögtön az első napon kiderül, mármint wc-ben cseréled, mondjuk a zsebedben viszed magaddal máshol meg nem láthatják. Jó, persze, tudom, hogy lányoknál ez beszédtéma is szokott lenni, de nem kell rögtön, még úgymond idegenekkel megosztanod az ilyesmit. Nem azt mondom, hogy hazudj, de én például nem szeretem mikor ilyen dolgok jönnek szóba, próbálom kerülni a témát. Nem tagadom, nem érzem cikinek, hogy betétet használok, de nem szeretek ilyenekről beszélni mert nekem ez túl személyes, túl intim. Persze, egy legjobb barátnő más, de neki sem szívesen beszélek ilyenekről, főleg nem a még ismeretlen leendő osztálytársaimak. Szerintem ehhez nem igazán van köze másnak, azt használsz ami neked bevált, kényelmes. Szerintem biztosan lesznek még rajtad kívül, akik betétet használnak nem leszel egyedül.

2014. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!