Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne tesztelnem?

Érdemes lenne tesztelnem?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek 5 éve. Ebben a hónapban nem maradt ki egy szem sem, nem hánytam, nem volt hasmenésem, nem szedtem antibiotikumot. Igazából legtöbbször nem is belém élvezett a párom (bár tudom, ez nem számít, enélkül is teherbe lehet esni)

Pontosan "jött meg" a megvonásos vérzésem, de jóval kevesebb, mint szokott lenni. Első nap csak pecsételgettem, 2. nap is elég lett volna 1 tampon 1 napra. amit még furcsálltam, hogy mielőtt megjön, vagy aznap iszonyatos fejfájásom szokott lenni, ami kimaradt (hála az égnek)

Ezek alapján ti tesztelnétek vagy ez csak így jött ki ebben a hónapban?


2015. júl. 21. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Izgulsz?


Ha igen, akkor tesztelj! 1000 Ft alatt van egy teszt. Szerintem ennyit megér, hogy megnyugodjál.

2015. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából izgulni nem izgulok, mert tudom, hogy kb. 1% esély van rá, hogy terhes legyek. Csak furcsállom, sosem fordult még ilyen elő :)
2015. júl. 21. 08:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Már tesztelhetek? Kimutatná?
2015. júl. 21. 10:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos minél régebb óta szeded a fogamzásgátlót, annál kevesebb lesz a vérzésed. Én 8 évig szedtem, de az utóbbi években már csak 3 napos volt, de akkor sem sok. Fejfájás engem is gyötört, de nem minden hónapban.
2015. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kimutatná, ha terhes lennél.
2015. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy ezek szerint akkor normális. Csak furcsa, hogy eddig rendes vérzésem volt, most pedig 2. nap tampon nélkül is elvagyok :D

Egyébként már nem szedem sokáig, anyagilag megerősödünk, és jövőre jöhet a baba :)

2015. júl. 21. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szedtem viszonylag sokáig és tényleg igaza van a 4.válaszolónak, minél tovább szeded annál gyakrabban tapasztalhatsz gyengébb vérzést a ciklus során. Nálam is volt ilyen többször is.
2015. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!