Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17-én és 19-én próbálkoztunk...

17-én és 19-én próbálkoztunk először a babával, mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés
Igazából csak úgy megtörtént, nem beszéltük meg, hogy na akkor most babaprojekt. Elmondhatatlanul vágyom egy csöppségre, a férjem is nagyon szeretne már, eddig nem voltak a legmegfelelőbbek a körülmények, na nem mondom hogy most tökéletes de azért már jobb. Vettünk egy házat, most újítjuk, szeptemberben költözünk kb. Sajnos nekem nincs még meg az egy évem a munkahelyen, augusztusban vennének fel oviba de ha babás leszek, biztos nem fognak, addig szeretnék próbálkozni, akkor már nem, mert mégsem akarok úgy odamenni dolgozni hogy na bocsi terhes lettem. Én nagyon reménykedek hogy a Jó Isten megajándékoz minket egy kisbabával. A mensim 16. és 18. napján szexeltünk egymással, 16-án fájt a hasam, általában megérzem a peteérést és valószínű az volt. Reménykedhetek? Tudom nem kellene beleélni magamat de már itt sírtam egy dal felett, kiságyat nézegettem, ami hülye ötlet nagyon jól tudom, már régóta vágyom rá, nagyon, de még nem lehetett, mert minden olyan kusza volt még. Hitelünk most is lesz, de éhen halni biztosan nem fogunk. Köszönöm, aki elolvasta :) <3
2015. jún. 21. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majd ha kimaradt, előtte teljességgel felesleges.
2015. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jövőhét után hétfőn kellene megjönnie (nem kellene :D) Ha nem jön meg kedden már kimutat valamit a teszt?
2015. jún. 21. 16:37
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem. Legalább két hét kell neki.

De ha akkor kell megjönnie, akkor most valószínűleg lemaradtatok az ovulációdról.

Viszont ha mégis akkor volt, akkor későbbre kell "nem várnod"!

Ovu két héttel vérzés előtt van!

2015. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az majdnem két hét, 16. nap.
2015. jún. 21. 16:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi két hét?


Jövő hét utáni hétfő: 29-e. Ez esetben a valószínű ovu 15-e környékén volt. A pete 1 napig életképes, azaz valószínűleg lemaradtatok a 17-i és 19-i próbával.


Ha a 17-i mégse vaklövés volt, akkor viszont nem 29-re, hanem inkább júli 1-2 körülre kellene nem várnod. Ebben az esetben korai a keddi (30-i) teszt.

2015. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Június 2-án jött meg a mensim, tehát 17-én próbálkoztunk, de az a mensim 16. napja. És mindig 28. napra jön meg, tehát hétfőn, 29-én. 16 és 29 között pedig van 13 nap azaz egy nap híján az két hét.
2015. jún. 21. 17:07
 7/13 anonim ***** válasza:
De miért a "16"-ot és a 29-et hasonlítod egymáshoz, amikor az egyik a ciklusnapod, a másik pedig a naptárban 29?!
2015. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát én ezt már nem értem akkor! Teljesen bezavarodtam! Nekem van egy mensis naptáram a telefonomon, ami a peteérést is mutatja, bár 4 napot annak ír, de 2-án jött meg és a következő 29.én fog megjönni, a kettő között van 28 nap mivel azt is belekell számolni amikor megjött, na most ha szakad ha törik a hónap 17. napja a ciklusom 16 napja volt!
2015. jún. 21. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig 28 naposak a ciklusaid, akkor valószínű, hogy 14. napon van peteérésed. Ha így volt, akkor jó eséllyel már a 16. Ciklusnapon is lekéstétek a petét, persze remény mindig van. 29-30. napon tesztelj először, ha nem jön meg. És ne pörögj rá ennyre a témára! ;)
2015. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"de 2-án jött meg és a következő 29.én fog megjönni, a kettő között van 28 nap"


Először is a kettő közt 27 nap van. A vérzés első napja az első ciklusnap és a következő vérzés első napja már a következő ciklushoz tartozik.


27 napos ciklusnál 27-14=13. ciklusnapon valószínűsíthető az ovu.


" na most ha szakad ha törik a hónap 17. napja a ciklusom 16 napja volt!"


Ebbe senki se kötött bele. Viszont: 17-e a 16. nap, akkor 29-e a 28. nap. A kettő között 12 nap van, nem 13. Naptári napból a naptári napot, ciklusnapból a ciklusnapot vonod ki, nem kevered.

2015. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!