Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is rossz helyre...

Szerintetek is rossz helyre húzta be az ovut?

Figyelt kérdés

[link]


Babát szeretnénk, de már egy éve nem jön. Most elhatároztam, hogy hőmérőzök, ovutesztezek, és majd ezekkel az eredményekkel keresek fel orvost. Ez az első hőmérőzős ciklusom, nincs mihez viszonyítani. Tudom, hogy ebből még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, hiszen a félidő környékén tartok(ciklusaim 30-32 naposak általában, de az utolsó 34 napra jött meg).

Amit a hőn kívül megfigyeltem, az a 15. napi tojásfehérjés nyák(ami kicsit véres volt, de csak egy törlés erejére). Nem tudom, hogy ez ovus vérzés lehetett-e tegnap, a hőm szerintem csak most esett le.

Szerintetek jól húzta be a ciklus.hu?

Légyszi írjátok le az észrevételeiteket. Nem ad okot aggodalomra, hogy kicsit cikkcakkos? Minden reggel ugyanúgy 5kor mérem, nyelv alatt, digitálissal, nyugalmi állapotban.

Ha jól tudom, akkor ha most van ovum(nincs ovus fáldalom, sem nyák ma), akkor holnapra nagyobbat kell emelkednie a hőnek, ugye?

Tudom, sokat kérdezek, és eléggé kuszán. Igazából nem az együttlétek időzítése miatt teszem, mert úgyis együtt vagyunk 2-3 naponta, csak szeretném megérteni, hogy mi miért, hogyan történik-már amennyire meglehet.:)



2015. júl. 21. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen inkább a mai napot tudnám elképzelni,majd meglátod,hogy emelkedik-e. Az a baj h a ciklus.hu már nem fogja mòdosìtani amit behùzott. Ma,holnap mindenképp legyetek együtt!

Drukkolok és ajánlom a fertilityfriend.comot sokkal jobb.

2015. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Kíváncsi leszek a holnapi-holnaputáni hőre...
2015. júl. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!