Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja hónap végére?...

Ki nem várja hónap végére? Van kedvetek együtt izgulni?

Figyelt kérdés

Ez a két hét várakozás megőrjít. Ma vagyok 7. dpo-n, és szörnyű hogy még jövő hét szerdáig nem tesztelhetek.

Nektek ez hányadik hónapotok? Fiút vagy lányt szeretnétek elsőre? Éreztek valamit?

Nekem nagyon görcsöl a hasam, attól félek, cisztám van. Múlt hónapban amúgy is olyan furcsa ciklusom volt, 21 napra jött meg a 29 helyett. Azért még reménykedek, hogy a görcsök azok a beágazódásra utalnak, nem pedig cisztákra :/


2015. júl. 22. 11:43
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:

Szia. Igaz én kb 2-3.-ára nem várom. De azért írok, hátha itt is össze gyűlünk. Most vagyok a 3ik dpo-n


Nitta

2015. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

Hat én nem varom de tutti megfog jonni😊...

De remelem nektek osszr jon.


1Napja késik de ez nem jelent semmitse.

Mondjuk nem is éltem magam bele...ha jönni akkar akkor jon ha nem majd talan akkor kesobb😊

2015. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

én nem tudom mikorra várom :) vagy múlt péntekre vagy most péntekre, mióta szültem nem tudom olyan pontosan a dátumokat mint előtte :) de biztosra megyek, szombat előtt nem tesztelek :)

Ani.

2015. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is hónap végére nem várom... Nekem is vannak tünetek de nem tudom ,hogy most az-e?! Már van egy kislányom de vele nem voltak ilyenek vagy nem emlékszem rá. Kb. 29-én van a nem várt. Peteéréskor pont sikerült együtt lennünk, majd meglátjuk mi lesz... Ti éreztek valamit?
2015. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
Nekem ma van a 10. DPO-m. Ma többször szurkált a hasam, meg a derekam, reménykedem... Második baba lenne és már elég rég várjuk a tesót... É
2015. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:

sziasztok én 27. re nem várom ez a második próbálkozós hónapunk és a 3. baba ,a sok lányruha miatt jó lenne ha lány lenne de öcsi is jöhet...

ez a 9. dpo tegnap már teszteltem és valami halványan dereng rajta ,holnap megint tesztelek mert minél előbb dokihoz kell mennem utrogestanért ha sikerült ,mert a lányom is úgy maradt meg ,

előtte meg két terhességem felszívódott

Emili

2015. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:

Én a 11.dpo-n vagyok, teszteltem, de természetesen negatív... (Azért ilyen korán, mert már voltam terhes -missed ab lett a vége- és akkor a 12.dpo-n egyértelműen pozi lett a teszt. És gondoltam, egy egészséges babánál hamarabb kimutatja.)

Szóval én most ki vagyok bukva, úgy érzem, sose lesz gyerekem...

2015. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim válasza:

kedves 7/7 utolsó hsz ne add fel semmi képp pont ott írtam elötted a vetéléseimet... nem szabad negatívan hozzáállni, nekem segített szerintem hogy szedtem előre a folsavat meg az elevitet és hittem hogy jönni fog a tesó

tarts ki ,sikerülni fog 😉

2015. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
sziasztok! én 20.-ára nem vártam, azóta sem jött meg. Jó lenne ha baba lenne, de nem élem bele magamat, mert már ez a 7. "próbálkozós" hónap. Tesztelni nem fogok eldöntöttem. Majd ha 2 hete késik akkor esetleg. De nálam az se kizárt, amióta leraktam a fogamzásgátlót, a 24-35 napig bezárólag bármikor megjöhet. 8 hónapja nem szedem, és sajnos nem mondható rendszeresnek a ciklusom.
2015. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
Köszi 8-as, kedves vagy :) Én is vettem kb.egy hónapja Femibiont, mindent meg is tettünk a sikerért, de nagyon úgy néz ki, ez a hónap is ugrott. Holnap még azért tesztelek, majd megírom, hány csíkot alkottam :)
2015. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!