Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?!

Ugye nem vagyok terhes?!

Figyelt kérdés
A barátommal Azt csináltuk óvszer nélkül... nem élvezett el...de nekem most 2 napja késik, és Az a dolog 5 napja történt.
2015. júl. 22. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Ha idegeskedsz attól is késhet! de mivel nem látunk beléd ezért vegyél tesztet és csináld meg.

de szerintem nem vagy terhes.

2015. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Megszakított közösülés pearl indexe 35. (Ha nem tudod, mit jelent, sürgősen keress rá!)

Erre tetted fel a tested, és lehet hogy az egészséged és jövőd is.

Nem elég AZT csinálni, GONDOLKODNI sem árt hozzá!

2015. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Első: 5 napja történt. Tudod, mit fog mutatni a teszt 5 nap után? Semmit. Ettől még a folyamat elindulhatott, és ha nem jön meg neki a köv. 2 hétben, nah, akkor majd megmutatja a teszt is, hogy miért! Most még akkor sem fog látszani semmi, ha amúgy teherbe is esett, mert még a beágyazódás zajlik, már ha zajlik...


A következő két hetet nem fogod elfelejteni és remélhetőleg a gumit sem legközelebb.

2015. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
első vagyok. nem is úgy gondoltam hogy holnap csináljon tesztet. hanem a köv hetekben.
2015. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Pl.: ott lett volna az esemény utáni tabletta is, ha már az óvszer nem volt jó...
2015. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Szegény gyermek, ilyen felelőtlen buta szülei lesznek...
2015. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
0%
Ilyen esetekben legtöbbször ikerterhesség van.
2015. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Az egy dolog, hogy mit gondolsz, az meg a másik, hogy mit írsz.

Aki egy ilyen kérdést feltesz, annak arról se lehet fogalma, hogy mennyi idő elteltével tesztelhet.

Megcsinálja az első válaszod alapján, és jól meg is nyugszik, hogy negatív, mert fogalma sincs, hogy akkor is negatív lenne ennyi idő után, ha teherbe esett volna.

2015. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
de igen, lehetsz terhes simán. Aki óvszer nélkül szexel, úgy hogy nem használ más védekezési eszközt nagy eséllyel teherbe esik. Lehetsz terhes az előváladéktól is.
2015. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Már elnézést de nem vagyok hülye, nem fogok tesztet venni és meg is csinálni most rögtön, tudom h ennyi idő után semmit nem mutatna... Arra voltam kíváncsi h terhes lehetek-e...
2015. júl. 22. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!