Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki onnan tudta hogy...

Volt aki onnan tudta hogy sikerült a baba, hogy mikor aktuális volt a peteérés akkor borzasztó erős görcsei voltak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy butának tűnik a kérdésem de 2 nappal a peteérésem előtt voltunk együtt, és a peteérésem napján valami iszonyat erős szurkáló feszítő érzést éreztem. Megszoktam érezni a peteérést, de ez nagyon durva volt. Pont aznapra volt időpontom nőgyógyászhoz, aki azt mondta nem lát semmi rendellenest, ami fájhatott volna.

2015. júl. 22. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Tervezéskor én is jobban éreztem az ovu fájdalmakat. Ilyenkor jobban figyelünk a testunkre. De ez nem jelent mást, minthogy peteérés idő van. Ha pedig sikerül a megtermékenyítés, egy hétig csak vándorol a méh fele, ebből semmit nem lehet érezni. Szóval ez ovus fájdalom csak.
2015. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Én is így voltam! Szó szerint görcsöltem peteéréskor, pedig maximum csak fájdogálni szokott egy ici-picit.

Persze mindjárt megkapod, hogy csak beképzeled, meg ilyet nem lehet érezni, meg stb.

Nos az én érzésem már 3 hónapos, úgyhogy minden esély megvan arra, hogy te is érezz. Persze tudjuk, semmi sem biztos.

2015. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Ja, azt hozzáteszem, hogy első próbálkozós hónapunk volt, úgyhogy nem nagyon figyeltem a tüneteket, nem pörögtem rá. Egyszerűen csak baromira fájt, ami gyanús volt. Mondjuk ebből én még nem tudtam, hogy mi lesz a végeredmény. Csak fájt, nagyon. Ilyen pedig soha előtte nem volt.
2015. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is első probalkozos hónap volt de mivel ez menzi utáni napon történt és nem is szexeltunk ovus fájdalom előtt, megtermékenyítés nehezen lehetett volna.
2015. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Rendben utolsó, de attól még hogy nálad így történt, másnál történhet másként. Te odaképzelted, nekem meg baba lett az erős fájdalomból. Bármi lehet,
2015. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú, soha annyira nem fájt a peteérés, mint amikor megfoganhatott a kislányom. Persze fogalmam nem volt, hogy ez mit jelent, de annyira fájt, hogy egész nap görnyedtem.

Természetesen ez nem biztos jel, ilyenkor az ember még nem élheti bele magát. Viszont tudomásul kell venni, hogy mások vagyunk, és van aki megérezheti így vagy úgy.

Nekem amúgy nagyon hamar lettek tüneteim is, más mensi előtt egy héttel (mindenem fájt, szédültem, pattanásos lettem, szúrt a hasam). De erre is azt mondják, hogy ilyenkor még nem lehet érezni. Hát vazze, én éreztem (akkor mikor terhes voltam, máskor nem éreztem semmit, nem képzeltem be semmit), úgyhogy nekem aztán magyarázhatnak. :D

2015. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy hülyeseg, de hogy a manóban lehetne összefüggés a sikeres terhesség és az ovu között, mikor a 2 között kb 2 hét eltelik?
2015. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Erős ovus fàjdalom lett volna a màsik, természetesen.
2015. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a manóba van, hogy csak és kizárólag abban a hónapban volt baromi erős fájdalmam, amikor végül terhes is lettem?

Miért van az, hogy ha valaki valamit érez, és azt más nem érzi, akkor egyértelműen kijelenti, hogy nem lehet ilyet érezni, az ember csak beképzeli és nincs semmi összefüggés?


Én nem voltam soha tünetmegfigyelős. De azt igencsak baromi éreztem, hogy abban a hónapban ovukor szörnyen fájt a hasam. Jó...legyen úgy, hogy nem függ össze. Mégis hónap végén pozitív lett a tesztem, és sem azelőtt, sem azóta soha nem fájt (max csak érezgettem valamit) semmim peteéréskor.


Én nem mondtam, hogy ez az érzés egyértelműen azt jelentette, hogy terhes vagyok, mert tudom, hogy nem azt lehet ilyenkor érezni. De mi van, ha egy erős ovus fájdalom azt jelenti, hogy abban a hónapban az ember "fogékonyabb" a terhességre? Mondjuk...

Miért ne lehetne?

2015. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg nem értem, tényleg 2 héttel előbb van az ovu, mint a terhesség, szóval nekem ez ufo kategória. Talàn "csak" erős ovut éreztél? Vagy màr beàgyazódàst?


Csak próbàlom megérteni, nem kötözködöm. Engem is hülyének nézett mindenki, hogy 12 hetes magzat mozgàsàt nem lehet érezni...

2015. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!