Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abban a hónapban, amikor...

Abban a hónapban, amikor terhesek lettetek, megéreztétek, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy ez a hónap végre a mi hónapunk, csak az a baj, hogy már sokszor éreztem így, és sose vált be :(

Ti megéreztétek a babát mielőtt a teszt mutatta volna?


2015. júl. 22. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
én csak a tünetek alapján mentem tesztért, azon a héten a doki már 9 hetesnek diagnosztizált..
2015. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
de volt annyi megérzésem, hogy húztam az időt, nem rohangáltam tesztekért, még "meg kellett érnem" egy pozi tezttel való szembesülésre :)
2015. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. Folyton tesztelgettem de mindkét gyereknél úgy voltam "tesztel a fene" és ráhúztam 1-2 hetet.
2015. júl. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem! akkor sikerült, amikor azt gondoltam, hogy nem sikerült :)
2015. júl. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ereztem meg.
2015. júl. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindhárom terhességemnél az esélytelenség nyugalmával vártam hogy megjöjjön, ugyanis egyiknél sem voltunk együtt pont ovukor. Nővérem viszont első terhességénél alig várta hogy végre kimaradjon és tesztelhessen.
2015. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán, inkább csak biztam benne.
2015. júl. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem, mert az első kettő babám elsőre sikerült, alig hittem a pozi teszteknek.

Most a harmadikat pedig 10 hónapja vártuk, többször éreztem, hogy most sikerült, de mégsem. Ebben a hónapban teszteltem pozit, de mivel nem is hittem már az ovuteszter sem pozinak, biztos voltam benne, hogy most sem jön még a baba. Volt meglepődés. :)

2015. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem, lekéstük az ovumat, de valahogy az együttlétet magát különlegesnek éreztem, úgy éreztem, hogy olyan befogadóvá válok testi és lelki értelemben is. Bizakodtam benne, hogy később volt ovum, ami nálam nem lett volna egyedi eset, de mikor 6-8. dpo körül megkérdezte a pedikűrös, hogy érzek-e valamit, merthogy meg szokták érezni, akkor valahogy kicsit felhúztam magam, mert semmit nem éreztem. A PMS-hez nagyon hasonló tüneteim is csak az esedékes menzesz körül kezdődtek. Azokból nem tudtam, mit gondoljak, mert nagyon hasonlítottak, de részben el is tértek. Én a korán tesztelős őrültek közé tartozom:D Volt egy rakat tesztem, a 11. dpo-n (utólag visszaszámolva, akkor a 13.-nak hittem, illetve az esedékes menzesz után volt már ez), szóval a 1.. dpo-n elég halvány, de egyértelmű, rózsaszín, időn belüli pozitív lett a teszt, úgyhogy én innen tudtam, megérzésem nem volt ezzel kapcsolatban, csak talán az a bizonyos együttlét sikerült olyan jól, amire rá tudnám fogni.
2015. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem éreztem meg, s nem is hittem benne, hogy az első próbálkozós hónapban sikerül a pici.

Pár nap kimaradás után teszteltem, mert furcsa volt, hogy nem jött meg, s nem is éreztem az előjeleit. Normál esetben már 4-5 nappal előtte nyűgösebb szoktam lenni, de akkor nem éreztem semmit. Akkor nem tulajdonítottam ennek jelentőséget.

2015. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!